Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Molettebb kismamák! A második...

Molettebb kismamák! A második babával mikortól kezdett gömbölyödni a pocak?

Figyelt kérdés

első babámmal a 8 dik hétben alig tudtam összegombolni egy gatyómat, deréktájban..

a 12 dik héten már jócskán domborodtam, annak ellenére hogy pocakom így is volt, nem sok de volt, és nem vagyok sovány sem (85 kg)

most a 7 dik hétben vagyok és figyelem magam, de még nem vettem észre semmit.

ezért is vagyok kiváncsi! borzasztó szerencsém volt mert a lányommal semmit sem híztam sőt fogytam 6 kgót terhesség alatt, mert nem bírtam enni jóformán semmit.

most megint ez lesz szerintem, mert ugyanez van, állandóan hányinger gyötör,néha hányok is enni nem bírok, tegnap ráálltam a mérlegre és már 1 kgval vagyok kevesebb...


veletek hogy volt? bocsi ha eltértem a tárgytól, csak gondoltam leírom :)


2012. márc. 21. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én őszintén meglepődtem, amikor a 2. babánálmár a 10. héten rákérdeztek, hogy babát várok.e?

Van rajtam felesleg bőven, hogy honnan láttál, rejtély:)

2012. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jujj de izgi :))


azt mondják amúgy hogy ha terhes vki megszépül nagyon :)

2012. márc. 21. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Remélem azt látták ők is.:)

Nagyon hamar látszott, a bölcsiben is többen rákérdeztek,én meg csak néztem, de aztán mindent bevallottam.:)

Sok boldogságot Nektek!

2012. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!