Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten jelentkezik a...

Hányadik héten jelentkezik a pocaknövekedés és az étvágynövekedés?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Változó. A pocakom nekem a 14. héten kezdett látszani (első baba), de van ismerősöm, akinek a 22. hétig semmit nem lehetett észrevenni.

Az étvágynövekedés nem is mindenkinek van, nekem pl. nem lett, pedig a 30. hétben vagyok. Sőt, a 18. hétig semmit nem bírtam szinte megenni.

2012. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyénenként változó meg attól is függ a pocak növekedése hanyadik terhességről van szó.

Az első terhesség kb. 16-18 héten látszik már,de függ az anya testalkatától is.

Az étvágynövekedés szintén változó nekem pl. 14. héttől jellemző.

2012. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, hát én kb. a 7.héttől ha nem eszem 2 óránként, nagyon émelygek.2 nap múlva 13 hetes leszek és kb. 2 napja nem émelygek, és kb. 1 hete bírom tovább napi 7 kaja nélkül :-) szóval ez változó. De az orvosom szerint is sokszor keveset, ez beválik és az étvágynövekedést sem érzed majd annyira.

A hasam: őszintén már a 9.héten vettem kismama nadrágot mert a farmerom nyomot hagyott a hasamon. Most már szerintem nagyon látszik, alig tudok milyen lebernyeget húzni, hogy ne tűnjön fel :-) ha bejelentem a munkahelyemen, végre újra csinos ruhák!

De én kb.48 kg voltam és 172 cm a kezdetén, és a hasam először a puffadástól nőtt, a kis dudorka alul kb. 2 hete kezd látszani, de csak ruha nélkül.

2012. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 14-15. hét körül kezdődött nőni a pocim, de csak azért sztem, mert ketten vannak odabent.

Étvágyam meg nem nőtt.

17 hetes vagyok, nem híztam, babák szépen nőnek.

2012. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!