Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinálnak ultrahangot?

Csinálnak ultrahangot?

Figyelt kérdés
17 hkm vagyok, tegnap nap közben görcsöltem, és este volt egy csepp vér a wc papíron, ma megyek a Sztk-s nőgyógyászhoz. Csinálnak majd ultrahangot? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 22. 06:11
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem fognak csinálni, megnézik, mitől lehetett a vérzés, illetve hogy a baba hogyan fejlődik, jól van-e.

Én tuti nyugodtabb lennék, ha látnám.

21hkm

2012. márc. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, boldog babavárást! :)
2012. márc. 22. 06:35
 3/8 anonim ***** válasza:
persze,biztos fognak :) reméljük semmi komoly!!!
2012. márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kell,hogy csináljanak,de ha nem akarnak,akkor ragaszkodj hozzá!!
2012. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztosan megnézik! Ilyen esetben nekem is mindig rápillantanak ha barna folyásom vagy vérzés van!


Boldog babavárást! Minden rendben lesz! :-)


Üdv, 12 hetes km

2012. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem csinált uh-t, azt mondta hogy sok pihenés...és ennyi :S Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 22. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 16. héten volt egy-két csepp vér reggel, nem volt görcs sem. Csinált ultrahangot az orvos és minden rendben volt, csak feküdnöm kellett kb. egy hétig. Én nem bírtam volna ki, hogy ne lássam, hogy minden rendben van.

Egy kis ér megpattanhatott, nekem ezt mondta az orvos, gondolom nálad is ilyesmi történt.

2012. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem hogy minden rendben van a kicsivel...Köszönöm hogy írtál!!
2012. márc. 22. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!