Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló tünetekkel fiad vagy...

Hasonló tünetekkel fiad vagy lányod született?

Figyelt kérdés
Még a 16. héten is tartó rosszullétek, bár már nem olyan gáz mint eleinte. Szinte mindent tudok enni (kivétel a túl fűszeres), és nem is keveset, de nem kívánok különösen semmit, viszont minden étkezés után rossz a gyomrom, és a nyálamat sem tudom lenyelni. Egyes fűszerektől (pl. pirospaprika) szinte ég az egész torkom, orrom. Reggeli rosszullétek elmaradtak, viszont helyette este vagyok rosszul, akkor szoktam néha öklendezni is, de nem hányok.
2012. márc. 22. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

leírom nekem milyen volt.

első terhességemnél semmi bajom nem volt,sem hányinger semmi.illetve félidőtől fájt a hátam.kislányom lett,már 3 éves.

második terhesség (ez van most),16-17 hétig a hányinger volt jellemző.eleinte a nap 24 órájában hányingerem volt,meg rossz száj íz.aztán kb a 14. héttől csak estére lett hányingerem.de hála az égnek már elmúlt.most vagyok 23+4 hetes és úgy néz ki kisfiú lesz.


gratulálok neked!és kitartás!

2012. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első terhesség:12 hétig reggeli rosszullét,kívánóság lány lett.második:rosszullét,idegesség,nagyon kívánós voltam ,borzasztó gyomorégés,hátfájás ő is lány lett,hosszú fekete hajjal.harmadik terhesség:13 hetes voltam mire rájöttem hogy terhes vagyok .semmi panaszom nem volt _fiú lett.
2012. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első 2 terhességemnél a 7. héttől a 16. hétig minden nap hánytam többször is és mind a kettő kisfiú. Most a 7. héten vagyok, eddig "csak" émelygés.
2012. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!