Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló tünetekkel és "kívánós...

Hasonló tünetekkel és "kívánósággal" kinek milyen nemű babája született? Tudom, hogy nincs tudományos alapja és sokan babonának tartják, de mégis kiváncsi vagyok

Figyelt kérdés

Az első trimeszterben émelygés, 1-1- nap nagyon erős (de hányás nélkül) , undor az addig nagyon szeretett csokoládétól, tul. képp minden édességtől, viszont sós ételek preferálása, savanyúságok, gyümölcsök kívánása

Esetleg vkinél egyéb?


2009. ápr. 22. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nálam ugyanez totál s kisfiú!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

szia.a lányommal 30kg hiztam ,mert édességet imádtam+szalonna-kolbi-hagyma:-))))


FIAMMAL:savanyuuborkát faltam kiloszámra,8 kg hiztam:-))))

2009. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is így volt és megszületett a negyedik kislányom:)
2009. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ui első vagyok, én is 7 kg t híztam mert csoki-édességundi votl::)akkor neked is jó eséllyel kispas, mint látom::)grtula
2009. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
én nem tudtam megenni egy falat édeset sem és lányom született, de az előző lányomnál meg csak az édes kellett...Tehát ennyit arról, hogy mennyire lehet erre adni:)))
2009. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiammal hagyma,savanyúság,zsíros kenyér.

A kicsivel csoki-csoki-csoki.

A naggyal 10 a kicsivel 6 kg híztam.

2009. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Megérzés vagy annyira akartam,nem tudom,de lehet csak a sors.Az első fiu és mindenki lányt akart még a párom is.A másodiknál csak lány jöhetett szóban.Igy is történt.De valoszinü ez a sors,de ami érdekes nekem mindig minden bejött amire vágytam.Na persze ha 2 lányom lenne is imádnám öket.6 éves és 13 hónapos angyalkák anyukája.Ja! mielött szültem arrol beszélgettünk,vajon mejikünkre fog hasonlitani? Közös megegyezésként a fiunkat választottuk.Ez mi nem tudom,de tisztára a fiunk.(a fiunknak lányos arca van).
2009. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
szerintem sz is minden terhessegnel vältozo...en is hänyingeres voltam hänyäs nelkül,es az addig szeretett kajäkra rä sem birtam nezni...aztän edeseket kiväntam (kivänok).semmi savanyu...kisfiam lesz. üdv!32hetes km
2009. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
En a lányommal amikor várandos voltam,édesre sosat,sosra édeset kivántam és 24kg-t hiztam is.Most bár még az elején 7 hétben járok és szintén ahogyan te itt ott érzem az émelygést.Undorodom a kávétol,bár nagy kávés voltam.Imádtam a csokit minden mennyiségben és most valahogy azt sem kivánom.Szintén inkább a gyümölcsöket és a zöldségleveseket szeretem.Bizom benne,hogy most nem fogok annyit hizni,bár mindegy fő,hogy minden rendben legyen a babaval.Boldog babavárést kivanok neked.
2009. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Se hányingerem,sem pedig hányás nem volt és nem is voltam kívános-undorodós sem.Viszont kevesebb édességet ettem,valamiért.Lányom lett.
2009. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!