Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. hétben járok, alacsony...

Ivikeeeeeeeeeeeeee kérdése:

22. hétben járok, alacsony lett az afp eredményem. Afp:28.1 ng/mol, a mom:0.47. elküldtek genetikai uhra, volt valakinek is ilyen alacsony, és minden rendben volt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért csináltak neked 22 hetesen AFP-t? Vagy ha a 16. héten vették le, akkor miét csak most küldenek vele tovább?
2012. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fura a 22. hét... 16 hetesen csinálták, és hat hét volt az eredmény? Nálunk 10 nap! Nem lehet, hogy túl későn nézték?


33 hetes km

2012. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószinű nem egyértelműen írtam , időben vették le, és a 20. héten voltam uhon, a genetikaira pedig most adtak időpontot.
2012. márc. 25. 14:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor a védőnőhöz megérkezett az eredmény , ő azt mondta minden rendben, a 20.heti uhon sem láttak semmi rendellenességet, de azt mondták biztos ami biztos...
2012. márc. 25. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 0.37 volt az eredményem, egészséges babám született!!!
2012. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!