Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek a cukorterhelés egy...

Akiknek a cukorterhelés egy zsemle,2 deci tejből áll azoknak miért csak egyszer vesznek le vért?

Figyelt kérdés
1.óra után.

2012. márc. 23. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem rendesen mérik le a vércukrot? Teljesen mindegy, mivel terhelnek, a rendes kivizsgáláshoz min. 3 vérvétel kell (éhhomi, 1órás, 2órás). Nem árt rögtön 2 ampullával venni, hogy inzulint is nézzenek, ne csak cukrot! Sztk-ban gyakran tojnak rá.
2012. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dehogy SZTK!!!
2012. márc. 23. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a zsemlés volt, de 2x vettek vért. Előtte 1x, meg utána 1 órával. Akinek nem volt jó, annak asszem csináltak másik fajta vizsgálatot is. SZTK Szigetvár
2012. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a múlt éten,és levették előtte,meg utána 2 órával.
2012. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt a második terhességnél.

Elsőnél az volt, hogy vérvétel, utána 2 dl tej + 1 zsömle, rá egy órára még egy vérvétel.

Másodiknál már csak az volt, hogy egyek-igyak, rá egy órára vérvétel. Ráadásul itt itthon ettem-ittam, utána beutaztam a kórházba (ez volt kb egy óra) és már vették is a vért.

Azt mondta a doki, azért így csináljuk, mert az előzőnél is rendben volt a cukrom. Ha bármi érték magasabb lett volna, akkor megcsinálta volna másnap a rendes cukorterhelést.

2012. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk meg úgy volt, hogy itthon megettem a zsemlét és megittam az 1dl tejet, mire beértem a terhesgondozóba, eltelt már az 1óra, és levették a vért. Nekem előtte nem vettek le. (Békés megye) 33hkm
2012. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia utolsó :) Csak nem Békéscsaba? :D
2012. márc. 24. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!