Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 35. hétnél tartok, és az5....

A 35. hétnél tartok, és az5. hónaptól kezdve fáj a szeméremcsontom. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Mostanra már annyira, hogy alig tudok lépni!Mi lehet a probléma?Az alhasam is szokott, de az nem annyira!Az éjszakai pihenés, és a lépcsőzés is szörnyű!Segítsetek légyszike!Előre is köszönöm!
2008. ápr. 14. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyomja a baba, semmi baj nincs szerintem. Olyan lehet az alkatod, hogy nyomja. Sajna ez már szerintem csak rosszabb lesz, tarts ki:-) Már nincs sok vissza. De hogy a pihenés sem jó, ez fura. ha oldalt fekszel, az sem jó? Ha minden igaz, úgyis mész jövő héten dokihoz, mindenképp szólj neki, lehet a baba nagyon lent van és nyomja a feje a medencédet. Lehet, fekvést javasol, úgy, hogy kicsit feljebb legyen a feneked, mint a tested.

De ebben ő jobb, mint én:)

Próbálj minél többet pihenni!

2008. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SziA!

Nekem is ugyanez van :( már mindenhol kérdeztem minden hónapban mást találtak ki most én is 35 hetes vagyok most azt mondják azért mert tágulok.. ha fekvésből felkelsz neked is jobban fáj? viszont azt észrevettem hogyha beosztom a napi teendőimet és minden közben pihenek egy picit akkor kevésbé fáj állás/járkálás közben! Jó babavárást! Már nem sok van hátra gondolj erre:)

2008. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell aggódnod a fejfekvéses babák esetében szokott előfordulni, hogy nyomódik a szeméremcsont. Én is ezzel a problémával kínlódok kb. a 32. hét óta és ez jobb már nem valószínű, hogy lesz! Nekem reggel a felkelés után a legrosszabb, de általában egész nap szokott fájni és a fekvés sajna rontani szokott rajta. Kitartást kívánok neked!

(37. hetes kismama)

2008. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!