Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom aggódni az AFP...

Viktuska21 kérdése:

Van okom aggódni az AFP eredményem miatt?

Figyelt kérdés

A terhességi AFP 99,87 ng/ml, a MOM érték pedig 2,40 lett.

Én úgy érzem, hogy ezek az eredmények nem éppen a legjobbak és nagyon aggódom, hogy esetleg valami gond lehet. UH-ra még csak pár nap múlva tudok menni.


2012. márc. 23. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Afp elavult, ne aggódj. Én még csak várok rá, de mondta a dokim, hogy tuti rossz lesz az eredmény, mert iker babák lettek volna és egy felszívódott korán - ill majdnem teljesen már és ez is befolyásolja. Pihizz, ne idegeld magad ;)
2012. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2,5-ig nem tekintjük kórosnak, nyugalom.:) Nem vagy nagyon vékony esetleg? Önmagában nézték az AFP-t?
2012. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a tied enyhén emelkedett (de 2,5-ig jó)

láttam a Czeizellel egy riportot egyszer, ő azt mondta hogy ha tényleg nagy baj van, pl nyitott gerinc, akkor az AFP nem 2,5-ig, hanem az "egekbe" megy fel

az is lehet hogy picit később vették le a vért

nekem 1,9 lett annak idején, ez is kicsit emelkedettnek számít, a kisfiam teljesen egészségesen született

de ha neadjisten van vmi probléma, akkor az UH-val ezt nagy valószínűséggel ki tudják szűrni

kombinált vagy integrált tesztet nem csináltattál?

majd írd meg mi volt! rendben lesz minden !

2012. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 70,00 ng/ml a MOM 2,22 lett, egy hete voltam ultrahangon 20 hetesen ott megnézte a doki minden rendben volt, Benne vagy a határértékben tehát nem valószínű hogy gond lenne. Nagyon sokszor fordul elő hogy az AFP eredmény fals lesz. Elavult módszer van ország ahol már nem alkalmazzák. Ne aggódj nem lesz semmi gond! Boldog baba várást!
2012. márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!