Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fektettek be valakit terhesen...

Fektettek be valakit terhesen a kórházba magas láz ér nagyon csúnya gennyes mandulagyulladás miatt?

Figyelt kérdés
21 h km vagyok,rettenetesen begyulladt a mandulás és iszonyú fájdalmaim vannak.Lázat csak gyakori gyógyszerszedéssel tudom alacsonyan tartani.Az ügyeleten kaptam antibiotikumot,jelentkezzek a nőgyógyászomnál is?A vizeletem vöröses-narancssárgára változott.Talán jobb lenne most orvos közelébe lenni,esetleg vmilyen infuziót kapni a fájdalomra.Nem eszem és nem alszom 2 napja.
2012. márc. 24. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó te szegény! :( Ha ez "megnyugtat", most estem át egy antibiotikum+lázcsillapító kúrán, hörgőgyulladás miatt, nem ettem nem ittam, és nem aludtam én sem napokig. Már majdnem sírtam...A nőgyógyász semmit nem tudott velem kezdeni, viszont a vizeleted miatt én mihamarabb felkeresnék egy másik orvost is! Jobbulást, drukkolok, hogy mihamarabb jobban legyél! :)
2012. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, én 33 hetes vagyok, ezért írtam, hogy más is beteg babásan. Hátha ad egy kis erőt. :) Hála Istennek tehát múlik rólam ez a valami, de lassabban gyógyulunk így, és jobban le tud dönteni a betegség most, várandósan. Pihenj sokat, és beszélj orvossal szerintem!
2012. márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizonyos antibiotikumok elszínezhetik s vizeletet. Rá is van írva általában a betegtájékoztatóra.

Engem be nem fektettek, de gyógyszereket kaptam dögivel sajnos. Nekem tüdőgyulladásom volt 19 hetesen.

2012. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként vsz nem véletlenül nem fektettek be, kórházban nem a legjobb helyen van a kismama, míg van más megoldás, azt érdemes előbb próbálgatni! Persze ha muszáj, hát muszáj, de a felülfertőződés veszélye miatt jobb otthon. Látni fogják, ha esetleg be kell menned, de reméljük minél hamarabb jobban leszel! :)
2012. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem.Anyukám is arra tippelt,hogy a gyógyszerek színezik a vizeletet.Ősszel is volt egy tüszös mand.gyulladásom,de nem volt ennyire fájdalmas,de azt tudom,hogy 2-3 nap volt mire hatott az antibiotikum.Remélem most hamarabb,mert ez rettenetes tényleg.Alapból is fáj,nyelésnél meg iszonyú.Kevés étel sok gyógyszer miatt meg fáj a gyomrom...Nagyon rossz,de talán 1-2 nap és jobb lesz már,csak addig bírjam ki vhogy...
2012. márc. 24. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!