Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamik! Ti mikor...

Ikres kismamik! Ti mikor éreztétek először a babáitokat mocorogni odabent?

Figyelt kérdés
Most vagyok 22hetes,de még nem tudom ráfogni egyértelműen,hogy őket érzem.Pedig uh-n minden rendben...igaz van egy kis feleslegem és vastag a hasfalam is.
2012. márc. 24. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes vagyok ma, talán hétfőn, szerdán éreztem a babát/babákat.

Tegnap én is voltam uh-on, mozognak amúgy.

Remélem érzed Te is, én is nemsokára:.

2012. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló alkat vagyok, mint Te (az alapján ahogy leírtad) és "rebesgetéseket" már a 18. hét körül éreztem, de igazán a 24. héttől kezdtek el mozogni a srácok. Viszont ők nagyon nyugis babák voltak odabent (kint már nem annyira!) és nem voltak olyan igazi nagy boxmeccsek, mint amire annyira vártam. :-)
2012. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért ez megnyugtató.Akkor várom tovább az "érzést".Ma hallgattam a szívhangjukat...azzal is minden rendben.Ezek szerint csak ők is a nyugisabb típusúak közé tartoznak.

2012. márc. 26. 08:51
 4/4 ZsZs27 ***** válasza:
18 hetesen egyszercsak majdnem kirúgták az oldalamat. Addig meg semmi. Talán egyszer mintha őket éreztem volna, de nem vagyok benne biztos. Az jó, ha nyugisak:) Az enyémek tarották magukat az elveikhez, nem képesek egy pillanatig se nyugton maradni.
2012. márc. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!