Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sebészeti beavatkozás a...

Sebészeti beavatkozás a terhesség alatt? Nem veszélyes? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

18 hetes kismama vagyok. A fejemen van egy zsírmirigy,ami pár napja megnőtt és fáj is. A háziorvos sebészetre küldött. Valószínüleg ki kell vágni.

Nagyon aggódom. Annyit mondott helyi érzéstelenítés.

Mégis annyira ideges vagyok


Volt valakinek hasonló panasza???/problémája


2012. márc. 26. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A hátamról vágtak ki jóindulatú bőrdaganatot helyi érzéstelenítésben aminkor terhes voltam. Mi miatt aggódsz pontosan? Körbeinjekcióznak, vágnak, varrnak, nem fáj.
2012. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A helyi érzéstelenítés olyan, mint a fogászati injekció. Nem lesz baj, ne aggódj :) Boldog babavárást
2012. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ezen ne aggódj. Nyugodtan menj! :)


33 hetes

2012. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi probléma.Az orvos úgyis tudja,hogy babát vársz s olyan érzéstelenítőt fog adni ami nem ártalmas.Végülis fogászatra is járnak a kismamák és azt is injekcióval csinálják.Egyedül a röntgen nem ajánlott.

Esetleg,ha annyira tartassz tőle akkor szülés utánig nem lehet kihúzni?????


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 órás gerincműtétem volt altatásban 10 hetes terhessen. Most 7 hónapos makk egészséges fiam van. Ha a babát félted, nek nem lesz baja.
2012. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a 9. hétben voltam, amikor valamitől begyulladta az ujjam, háromszorosára dagadt és meggyűlt.

Fel kellett vágni és kitisztítani a sebészeten. Kaptam bele helyi érzéstelenítőt, vérzett mint a fene, átkötötték, semmi gond nem volt később.

2012. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Kicsit megnyugodtam.....Remélem nem lesz olyan szörnyű

2012. márc. 26. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,mert nagyon ügyesen dolgoznak a sebészeten.

Nekem a 4.gyerekem születése után 2 héttel belefúrodott hirtelen egy szálka takarítás közbe a körmöm alá s végig ment a tövééig.Miután hazajött a férjem ő próbálta volna kiszedni,de rettenetesen fájt.Így inkább lementem a sebészetre,mert már gyulladt ki befele.

Lementem még akkor este kaptam érzéstelenítőt így nem éreztem semmit s ügyesen kiszedte.Oldalt vágott egy rést s még a körmömet se kellett leszedni.Az ijedelem rosszabb volt.S kaptam egy tetanuszt.

Ennyi volt!


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!