Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elotej volna? Sarga szinu is...

Elotej volna? Sarga szinu is jon a mellembol meg vizes folyadek is. Ez jot jelez? Ezek szerint lesz tejem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőnek van előteje. Nekem legelőször a huszon vhanyadik héten jelentkezett, csak 1-2 csepp. Aztán egyszer 28hetesen úgy beindult hogy elázott a pólóm egy kb. 100forintos nagyságú folton, meg csorgott le a hasamon a póló alatt (pizsamafelső, nem volt rajtam melltartó), aztán ez azóta is úgy van, hogy hogy nincs pár napig, ill. max. egy sárga megszáradt cseppecske, vagy eláztat mint 2napja és egy bazi nagy folt van a felsőmön. Azóta is teszek a melltartómba vattakorongot. A melltartóbetétet majd szülés után fogom használni, ha belövell a tej, mert az túl vastag, hogy elpazaroljam emiatt. A vattakorong viszont szuper, nem túl vastag és mégis van valami, mert egy hete az utcán áztatta át a tej a melltartómat meg a felsőmet, elég ciki volt (persze csak kb. 1.5cm átmérőjű folton).
2009. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi. szoval a sarga az elotej?es mi lehet a vizhez hasonlo szintelen folyadek?
2009. jún. 14. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem tegnap tünt fel elöször.megnyomom a mellem majd a bimbot es kicsi,neha egyesz csepp is kijön.nekem is kicsit sargas is volt de mostmar atlatszo folyadek.ez az elötej.azt mondjak jo jel mert azt jelenti lesz tejed a babanak.en 23.hetben jarok te?
2009. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szia. 31 hetes km vagyok
2009. jún. 16. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én voltam az első válaszoló. Igen, sárga, de ha megnyomom, körülötte vizes. Nem tudom mihez hasonlítsam. Tehát egyszerre vizes áttetsző, ezen belül meg a "közepe" a cseppnek jó sárga, nem áttetsző. Ez furán hangzik , de így van. Talán a vízfestékhez/temperához tudnám hasonlítani. Abból is kinyomsz egy darab papírra, és a széle mentén látszik hogy vizes, átáztatja a papírt, de azon belül meg van színe.
2009. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom. pont ugy nez ki.gondolom ez jo elojel, es lesz teje a picimnek, en legalabbis sokaig szeretnem szoptatni, nem csak par hetig, napig, es remelem hogy valora is valik ez a vagyam.mar 18 kg szedtem fel, es meg mindig nagyon jo etvagyu vagyok, gondolom ez is elosegiti vmien formaban
2009. jún. 20. 06:13
 7/7 anonim ***** válasza:

En meg csak 23 hetes vagyok es mar az egyik mellembol jon az elotej.

Nem tudom sok koze van-e a tejehez...

Anyukamnak mindharmunkkal volt eleg sok eloteje, de a noveremet es engem alig tudott szoptatni.

A hugim behozta a lemaradast es 3.5 eves koraig szopizott :)

Meg is latszik rajta tegyuk hozza.Okos es makk egeszseges.

Remelem mindenkinek sikerul szopiztatni, hogy egeszseges babaink legyenek.

2009. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!