Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki menstrúáció...

Van itt olyan aki menstrúáció előtt 2 héttel fájtak a mellei, mellbimbói kissé érzékennyé váltak és kiderűlt hogy a baba van?

Figyelt kérdés
sok furcsa dolgot olvastam hogy középidőbe fájtak érzékennyé váltak a mellei/bimbói.Én most ezt tapasztalom és nem tudom hogy mégis mit higgyek :(

2012. márc. 26. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Középidőben peteérés és ovuláció van. Még nem is termékenyült és ágyazódott be. Amiket érzel képtelenség, hogy terhességi tünetek legyenek, mert még nem is termékenyültél meg.
2012. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az ovutól voltak mindig érzékenyek a melleim. Amikor terhes lettem csak még durvábban váltak érzékennyé a kimaradt mensi körüli napokban, ami azóta is tart.

23 hetes kismama

2012. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia.nekem ovutól kezdve fájt de nagyon ,nem jobban mint szokott,de fájt.és megjön érzésem volt attól a naptól kezdve.a cicifájás még mindig tart..

13hkm

2012. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt eddig mind tudom kedves első,csak láttam más forúmon hogy történt ilyen is,gondoltam hátha van itt is valaki
2012. márc. 26. 14:19
 5/6 A kérdező kommentje:
és utolsó!akkor először fordult ez elő veled?vagy máskor is fájt?nekem csak most fáj ennyire :( mikor buszon vagyok és löttyög már akkor is fáj az éjszakáról meg ne is beszéljűnk,csak háton vagy csak kicsit féloldalasan tudok aludni,a párom szerint nőttek is de én ezt nem nagyon vettem észre
2012. márc. 26. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi előtt egy héttel kezdett fájni a cicim, addig sose. Aznap mikor meg kellett volna jönnie már pozitívat teszteltem, és 4 hónapja itt van velem a kis manóm:)
2012. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!