Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőm szerint esténként...

A védőnőm szerint esténként tusolni célszerű. Viszont én nagyon szeretek elnyúlni a kádban, szabad belecsüccsenni egy 37-38 fokos fürcsivízbe?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, persze, sokan fürödnek. Náha én is sokat adnék érte, de csak zuhanyfülkénk van.

A lényeg, hogy ne legyen meleg a víz, és tisztítsd a kádat. Sokan jönnek majd a fertőzéssel, de a te kádad, gondolom tisztán tartod:-)

De azért fél óránál többet ne légy a vízben.

2008. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszike a segítséget el is megyek egy hatalmasra és természetesen tiszta :) mint gondolom minden terhes kismaminál :)
2008. ápr. 14. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 38.hétbe vagyok, én is imádok fürödni, és idáig fürödtem is. A héten már sajna nem fürödhetek, mert ha a méhszáj ki nyillik az tutti fertőzés, és nem a tiszta kádtól kapod el.Én már nem kockáztatok.Jó babó várást
2008. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is lehet! Én itt olvastam erről először 12 hetesen . Meg is lepődtem, mert én elejétől kezdve kádban fürdök, kellemesen meleg vízben. Aztán rákérdeztem a dokimra, azt mondta ez is olyan kitaláció, mint az, hogy nem szabad nyújtózkodni. Közben vettem egy baba-mama könyvet is, amiben ezt "legendának" nevezik és téveszmének...

Úgyhogy én azóta is füdök és nyújtózkodom, annyit és amíg jól esik! A babával minden rendben és jól érzem magam!

30hetes kismama.

2008. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is fürdök, igaz csak néha, mert anyósékkal lakunk, és hát nemigazán van kedvem minden este domestossal súrolni a kádat. Aki amúgy is hajlamos fertőzésekre, mint én is, inkább azt mondom tusoljon. Szeretek nyújtózni a kádban, de lehetetlen megoldani, hogy egy 66 éves odafigyeljen ezekre a dolgokra. Főleg ha nem is akar. Úgyhogy a pici érdekében, meg persze a magaméban is inkább tusi.

De nálatok ez nem jelent gondot. Csak ne legyen forró a fürdő!

Gratulálok: 13 hetes kismama

2008. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is imádok elnyúlni egy kád forró vízben.Nem hiszem,hogy ez tragédia.Már kihalt volna az emberiség,ha minden nő elvetélt volna a meleg víztől!
2008. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!