Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok nekem 32-33. hetes...

Írnátok nekem 32-33. hetes ultrahangos méreteket?

Figyelt kérdés
Beijesztettek egy kicsit, hogy kisebb a babám, mint kellene, ezért érdekelne. Súlyt is, ha lehet, illetve akinek néztek SD értéket azt is. Nagyon köszönöm!
2012. márc. 26. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

1. baba 33+5-nél 2700gramm, 3800-zal született

2. baba 32hetesen 2000gramm, 2600zal született

3. baba 34+1-nél 2400gramm és ő pedig 3000grammal született másfél hónapja! :)

SD-fogalmam sincs, hogy micsoda.??

:)

2012. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem kb. 1600 grammra becsülték a babát, illetve a doki nézett egy ilyen SD értéket, ami valamilyen magzati keringés és állítólag 3-ig jó, nekem pedig 3,5 lett az érték. Azt mondta, hogy nem rossz, de nem is tökéletes. Másnap visszarendeltek uh-ra, akkor pedig 2,6 lett az érték, a dokim azt mondta, hogy emiatt nem kell aggódnom. Mivel az első gyermekem nagyon kicsi súllyal született, most parázok nagyon, hogy másodszor is ez lesz, pedig az első terhességemnél minden eredményem rendben volt, aztán a 37. héten jött a hidegzuhany, egy 1760 grammos baba.
2012. márc. 26. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Hu szegényke, remélem most minden rendben lesz!

az én fiam, a 2. aki 2600-zal születet-ő is dysmatur volt- vagy hogy kell írni- koraszülöttnek írták meg a zárójeletnését is, infúzión volt 4napig. Valamiért lemaradt az anyaméhben...

De végülis a kezdeti nehézség ellenére behota magát, és pár hónap mulva már senki nem mondta volna meg róla, hogy kicsit nehezebben indult az élete. Mára már közel két éves nagyfiu, beszél, egyedül eszik, 11kg és 87cm. :)

Nálatok is minden rendben a kisbabával?

2012. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 33 hetesen 2200 gramm, BPD: 86, maga a baba 46 cm, femur 68 mmm. Nagyon sokszor számolják ám el ezeket, drukkolok, hogy semmi gond ne legyen! :)


És sok boldogságot a picihez!!! :))


33 hetes km

2012. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, még várok azért válaszokat!

A nagyobbik fiam is dismaturos volt, csak valamiért nem vették észre, aztán a doki is csak nézett, hogy 1760 gramm. Szerencsére más gond nem volt, csak a súlya, koraszülött osztályon voltunk két hétig, de szépen szopott, ezért két hét után hazaengedtek. Decemberben volt két éves, most már több, mint 12 kg és 92 cm. Félek, nehogy megint megismétlődjön ez a dolog. Csütörtökre be is jelentkeztem egy 4D-s ultrahangra.

2012. márc. 27. 16:55
 6/8 A kérdező kommentje:

Nektek is nagyon sok boldogságot a babákhoz!

Kedves 33 hetes! Hol fogsz szülni és mikor?

2012. márc. 27. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. :) Május elején, Debrecenben, az első kis csemeténket. :)) De az adataimhoz annyit, hogy azt mondta most rá az orvosom, hogy jóval nagyobb baba, mint a kora, amit már sejtettünk előző uh-k alapján is, de most tuti lett. :) Szóval nem vagyok mérvadó!
2012. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Én az ország másik végében szülök, Zalaegerszegen. Majd csütörtökön megírom, hogy mi volt a másik dokinál. Kicsit azért izgulok.
2012. márc. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!