Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok de 5...

7 hetes kismama vagyok de 5 napja nem tudom elvégezni a nagy dolgom, mit tegyek? Már úgy nézek ki mint 5 hónaposan szoktak. Alig vannak tüneteim és 5 napja a folyásom is sok vizes ez baj?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj,nagyon sajnalak en is pontosan igy voltam 13.hetig de semmi nem vallott be probald meg esetleg a szilvalekvart vagy kompotot levestol,a kamillateanak is van enyhe hashajto hatasa es ehgyomorra narancsle frissen facsart ha lehet.S ha nem javul szolj a dokinak.
2009. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy jo nagy pohar savanyu kaposzta leve+a kaposzta ha szereted eheted.Vagy aszalt szilva ez nekem mind bevalt a k.letol fel oran belul a wc-en voltam.

A folyas az mindenkinel elofordul,nyugi minden ok.

2009. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönönm a válaszokat majd próbálkozom.
2009. jún. 14. 20:53
 4/8 anonim válasza:

Nekem a védőnőm tanácsa vált be: reggelente natúr joghurtba kb. 2 ek. búzakorpát és 1 ek. HÁZI!!! szilvalekvárt teszek.

Ha nincs ilyen lekvárod, szerintem a beáztatott aszalt szilva is jó. Aztán, ha biztosra akarsz menni: kamillatea jó sok szőlőcukorral édesítve.

2009. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

Próbálj meg minél rostosabb ételeket, gyümölcsöt enni, nekem is csak az segített. Naponta egy jó kis gyümitál, vagy legalább 2 alma meghozta a hatását. Sajnos egy ideig kitart a próbálkozás, de megéri. Csak ne erőlködj. Engem a párom ráparancsolt a budira és ott állt velem, amíg legalább egy kicsi nem sikerült, hidd el volt néha bőgés. De a gyümi hatásos volt, azóta nincs baj.

Boldog pocakos napokat!

37 hetes kismama

2009. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,reggel egy kanál olivaolaj-ez hatásos..
2009. jún. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem megy,az ambulancián adnak kis olajas beöntést.De ezt csak akkor ha már a többiek tanácsa nem vált be. Nagyon kellemetlen ez :(
2009. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a természetes dolgok nem válnak be, akkor a Tamarinlax lekvár segíthet. Egy kiskanál este, és reggel megvan az eredménye. Rá van írva, hogy terhesen is lehet szedni. Nekem bevált.
2009. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!