Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hónaposan lehet kezdeni...

Hat hónaposan lehet kezdeni kismama tornázni?

Figyelt kérdés
Eddig dolgoztam de nem sokár itthon leszek végleg,a 6dik hónaptól.szeretnék menni kicsit tornázni de nem tudom ezzel nem ártok e a babának..?Segítsetek ha tudtok valamit erről mondani.Köszi a válaszokat.
2008. márc. 5. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom , hogy a kezdetektől lehet. Én nem kismama turnázok, hanem konditerembe járok. Nagyon szépen fejlődünk.Persze ez nem mindenkinek ajánlott , én elötte is sportoltam és nem minden kondigépet használok.

22 hetes kismami

2008. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igaz nekem nem indult simán a dolog de a torna még legutóbb mikor mentem nem volt megengedett ezért most újra meg fogom kérdezni a dokim hogy mstmár szabad -e szerintem ez biztosabb mert tudod nem mindenki egyforma és az sem mindegy milyen torna szerintem a dokival vagy akár védönövel beszéld meg
2008. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 20. hét után már ajánlott a torna. Elötte még nem szokták javasolni. Az orvosodat mindenképp kérdezd meg, hogy járhatsz e.
2008. márc. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

A 12. hétog szoktak várni a tornával, mert akkor nagy a kockázat a vetélésre.Viszont a későbbiekben, nemhogy ártasz vele, hanem segíted a kettőtök kapcsolatát.Kicsit meglepődtem, hogy az első hozzászóló kondizni jár, én félénk, hogy valami olyan izmot mozgatok meg amit nem szabad.Na ezért jó a kismama torna mert ott van aki felügyel, megoszhatod a próblémidat örömeidet hasonló nőkkel, és felkészít a szülésre.Viszont én itt a 20. kerbe várólistára kerültem annyian vannak.Szerintem kezd el keresni, nehogy úgy járj mint én :o)

Üdv

2008. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban kérd ki a dokid véleményét, mert ő ismeri a terhességedet. De ha nincs semmi gond, akkor lehet igen. Üdv: 26 hetes kismami.
2008. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az orvosodat mindenféleképpen kérdezd meg, mi a véleménye. Én úgy döntöttem inkább itthon tornázom és megvettem Kállai Ildikó kismama dvd-jét. Nagyon jó mert gyakorlatok kezdőknek és haladónknak is vannak tényleg fontos izomcsoportokat mozdat meg (a Media Mart-ban akciósan 990 ft volt)

27 hetes kismama

2008. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor mindenképp a dokival kezdem,és köszönöm a dvd tippet is,elvérge itthon kényelmesebb ornázni meg akkor úgy csinálom a gyakorlatot ahogy bírom.:)
2008. márc. 6. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!