Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a terhesség tünetei vagy...

Ezek a terhesség tünetei vagy csak beképzeli a barátnőm?

Figyelt kérdés

Kb másfél hete szeretkeztünk a barátnőmmel és pár másodpercig benne jártam gumi nélkül. Viszont kb 3 napja mintha elkezdődtek volna a tünetei. Nem korai ez egy kicsit? Nem lehet hogy csak beképzeli őket magának mert fél?

A tünetei: mell fájdalom, reggeli rosszullét, fáradtság, szédülés.

Szerintem csak beképzeli de azért eléggé félek hogy terhes. Tudom hogy hülyeséget csináltunk és megérdemeljük hogy parázzunk.


2012. márc. 27. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Másfél hét után nagyon korai!
2012. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak pszichés?
2012. márc. 27. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ha épp akkor volt peteérése, akkor lehetnek igaziak is a tünetek. Ha nem, akkor az is lehet, hogy a para miatt beképzeli a tüneteket. Ha kimarad a mensije egy tesztet megér reggeli vizeletből.
2012. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kb két nappal a pete érése előtt volt :/
2012. márc. 27. 17:28
 5/9 A kérdező kommentje:
de mondom igazából óvszer nélkül csak pár másodpercet voltam a hüvelyben és úgy sem mélyen, csak attól félek hogy az előváladék belekerül
2012. márc. 27. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:
attól is függ mennyi előváladékod van...mi nem védekezünk 6 éve ,csak mindig kiszáll, előváladéka alig van és még soha nem lettem terhes...tudom erre nem lehet alapozni, a dokim szerint is szerencse hogy 6 év alatt nem lettem terhes...ha nem élveztél belé nagyon kicsi az esélye hogy terhes legyen...tényleg szinte semmi...
2012. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másfél hete voltatok együtt, ha terhes lett, akkor kb a napokban történik meg a beágyazódás. Kizártnak tartom, hogy már terhességi tünetei lennének! Ha késik a vérzése akkor teszteljetek.
2012. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Már csak napok kérdése hogy megjöjjön. Amit érez, lehet egyébként menzesz előjele is! De tényleg teszteljen az aktus utáni 14. napon, majd amikor kimarad.
2012. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
OKé köszi veszünk tesztet
2012. márc. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!