Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtátok vagy mondanát...

Hogyan mondtátok vagy mondanátok el a párotoknak hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem mondta el, hogy terhes vagyok. :D

A jeleket ő előbb vette észre, aztán amikor megcsináltam a tesztet, akkor ő még aludt, visszabújtam mellé és csak annyit mondtam neki: "Tényleg kisbabánk lesz!"

2012. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Legyél kreatív, vagy írd be a keresőbe. Kb. hetente jön ki egy egy ilyen kérdés. Becsomagolod a tesztet és odaadod, veszek egy babazoknit, vagy vacsinál megterítesz és 3. személynek kiteszel egy cumisüveget.
2012. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltuk, hogy ilyen hamar összejön (3 hónap után) de nagyon szerettük volna mindketten! Aztán késett a mensim, és csináltam 3 tesztet is, mindhárom pozitív lett, nem akartam elhinni :-) Épp mentem dolgozni, a párommal egy munkahelyen dolgozunk, épp váltottuk egymást. Odamentem hozzá, megfogtam a kezét és annyit mondtam, Kicsim, úgy néz ki lesz egy kisbabánk! :-) Nagyon örült, átölelt, megcsókolt és elmondta mennyire szeret :-)) 30 hkm
2012. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a wc előtt várt, mikor csináltam a tesztet. Kimentem, és együtt figyeltük, hogy vajon pozitív lesz e. :)
2012. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kinga20x ***** válasza:
100%

Hát, mi úgy terveztük, hogy még 1 évet várunk a babával.. :) aztán voltak ilyen h*lye rosszulléteim, és csináltam egy tesztet. Másnap kicsit összekaptunk, és szó esett a gyerekvállalásról is, és mondta, hogy ő már nagyon szeretne... Pár perc néma csönd... Ő háttal ült nekem, és csak annyit mondtam "Lesz" hátrafordította a fejét és megkérdezte, hogy mi? Erre csak annyit válaszoltam, "Lesz". Elkezdett ragyogni a szeme odabújt és megkérdezte "Baba?", mondom neki, "Igen, babánk lesz" :) Átölelt és vigyorgott mint a vadalma, közben láttam, hogy bekönnyezett a szeme :)

Mondjuk a nagyszülőknek még élvezetesebb volt elmesélni! :)

2012. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinga, ez nagyon aranyos :-)
2012. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok!é reggel teszteltem,mikor a férjem már elment dolgozni.aztán mikor este jött értem a munkahelyemre,és hazafelé a kocsiban mondta,hogy le kéne cserénünk az autót,csak annyit mondtam:"maximum babakocsira"hát nem sok kellett,hogy ne menjünk neki az elttünk lévőnek:)nagyn rült,terveztük,azonnal összejött,most volt 2 éves.a 2.nál már együtt teszteltünk,ő is azonnal összejött,most 3 hetes:)jó egészséget minndenkinek
2012. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is terveztük a babát.Mikor már 3napot késett a mensim vettem egy tesztet. Újfajta teszt volt nem az egy csík két csík hanem pozitív illetve negatív jel rajzolódott ki. Mindketten hatalmas figyelemmel néztük mi lesz az eredmény, amikor a tesztablakokon végigfutott a vizelet először sima negatív jel látszott, elkeseredtem ott is hagytam az egészet, a párom nem adta fel nézte és nézte. 2perc elteltével csak ennyit hallottam : Szivem ez pozitívúl :D:D Hát pozitív lett :) Nagyon örültünk :)

12hkm

2012. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Megcsináltam a tesztet, mert nem igazán voltam jól, de még volt pár nap a menzeszig. Ránéztem a tesztre, negatív volt. Váltottam pár szót anyuval, majd bementem a férjemhez. Kérdezi, hogy na mi lett? Én nagy lazán elővettem a tesztet, odadugtam elé, hogy nézd, neg ööö pozitív. :)
2012. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
a mi babánk a születésnapomon fogant :) mindig pontosan jön a menstruációm, ez alkalommal késett. vártam, vártam, nem akartam elkapkodni a dolgokat. gondoltam, hátha.. három hónapig próbálkoztunk csak, örökkévalóságnak tűnt. aztán mikor a következő hónap elején sem jött a mikulás, vettem egy tesztet. délutáni próbából erőteljes pozitív lett. nagyon örültem :) egész nap azon gondolkodtam, hogy miképp mondjam el a páromnak. aztán mikor hazaért, megkérdezte megjött-e már, vegyünk-e egy tesztet. mondtam, hogy felesleges, mert én már vettem. elkerekedett szemekkel kérdezte, hogy -ééés? mi az eredmény? én pedig közöltem, hogy már hárman vagyunk :) először el sem akarta hinni, nem is tudott megszólalni, majd leült, rám nézett és fülig érő mosollyal annyit mondott: apa leszek! hozzátéve még, szerintem teljesen mindegy, hogyan mondod el.. ha terveztétek, ezer százalék, hogy bárhogy adod elő, ki fog ugrani a bőréből! sok boldogságot nektek a babával :)
2012. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!