Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent István kórházban hogy...

Szent István kórházban hogy működik a nőgyógyászat?

Figyelt kérdés

Valószínűleg 1 hónapos terhes vagyok!! :) :) :)

Nem terveztük, most költöztünk nem rég a 9. kerületbe, így nem tudom itt mi hogy van.De úgy sejtem (javítson ki bárki ha rosszul gondolom), hogy így én az István kórházba tartozom kerületileg.Így szeretnék odajárni terhesgondozásra.Mivel pénzem nincs, így olyan orvost keresnék, aki nem várja el a hála pénzt!!!

Kérdéseim:

- Lehet időpontot kérni?Ha igen, akkor milyen telefonszámon?Interneten nem sok értelmes oldalt találtam sajnos.

- Orvos?Kihez menjek?Tényleg nincs pénzem arra hogy alkalmanként több ezer forintot otthagyjak...ha lenne, akkor magánrendelésre mennék.Nem várok el sokat, nem kell, hogy fényesre.....szóval értitek!Csak szépen mindent leellenőrizzen, elküldjön UH-ra, vérvételre...stb.Már van 1 lányom, vele sikerült ilyen orvost találnom, de sajnos az már nagyon messze van.. :(

Mivel orvost sincs pénzem fogadni, így szívesen fogadok tapasztalatokat arról, hogy milyen így szülni a kórházban.(mert erről vannak rossz tapasztalataim)

Meg bármi egyéb információnak örülnék.

Még esetleg ha valaki abban tudna segíteni, hogy a József Attila lakótelep környékén van-e még terhesgondozás bárhol?Mert ha találnék közelebbit, akkor nem járnék az István kórházba.

Köszönöm aki végig olvassa, és köszönöm annak is aki segít!:)


2012. márc. 27. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos pontosan nem tudok segiteni, mert mi nem a 9-be lakunk, hanem a 8-ba, de én is az István kórházhoz tartozom. Nem fogadtunk orvost, sztk ba járok. Nem az Istvánba kell mennem terhesgondozásra, hanem eg.ügyi-be. Ha jól tudok, a 9-be a Mester utcában van az sztk, ott kell kérned időpontot nőgyógyászati vizsgálatra, de ha tellón kérsz időpontot, akkor mondd, hogy terhesgondozásra mennél! Akkor előbb vesznek! Remélem valamennyire tudtam segiteni! Ha kérdés, irhatsz privit!
2012. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csupa pozitiv tapasztalatom van az Istvánról ugy, hogy se fogadott dokim, se szülésznőm nem volt!! Nagyon kedves és segitőkész mindenki!!
2012. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Németh Miklóst ajánlom, állati jó szakember, igaz kicsit nyers a modora, de nem rosszindulatú. Szokott rendelni a szülészet ambulanciáján.
2012. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"N" épület, ugye?
2014. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!