Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti átlag mennyit pihentek...

Ti átlag mennyit pihentek terhesség alatt? Elején-közepén-végén?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
33.hét végéig dolgoztam, de ez után sem ültem otthon teát szürcsölgetve könyvet olvasva (így terveztem, hogy majd fogok).Szaladgálós típus vagyok, 38.héten még szaladtam a doki után a kórház folyosóján. Gyakorlatilag nem pihentem többet mintha nem lettem volna várandós.
2012. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pont annyit, mint nem terhesen. :) Amúgy sem vagyok egy helyben ülős.


33 hetes km

2012. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

36. hétig dolgoztam.... 5-kor keltem és csak este 8-ra értem haza, ebben 4 óra utazás is van.

Utána pedig besűrűsödtek a vizsgálatok + beszereztem ami még hiányzott a babaholmiból + a kórházi csomagból, kimostam és kivasaltam az összes kis ruhácskákat, szóval nem sokat pihentem :)

2012. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semennyit!

Saját vállakozásom van, 35 hetesen még segítettem a kamionosnak az árumat kirakni este 7-kor!:)

2012. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kertész vagyok, kerteket építünk, és nagyon fáradt vagyok.

Nem csinálok már semmi megerőltetőt, de az is megerőltető, hogy ott vagyok, és állnom kell folyamatosan.

Bedagadnak a lábaim, fáj a medencém :(

26 hetes vagyok csak.

Annyi szerencsém van, hogy megválaszthatom mit csinálok, vagy nem kell semmit sem, csak felügyelem a munkásokat.

de amikor hazaérek, akkor fürdés alvás, kb ennyi telik tőlem.

De nagyon jól esik kinn lenni a friss levegőn, meg hasznosnak érezni magam, de ha már nem bírom, akkor itthon maradok.

szóval én többet pihenek.

lehet ha irodai munkám lenne, akkor nem igényelném annyira a többlet pihenést, de így muszáj megállnom!

2012. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elején nagyon aluszékony voltam, olyan 9-10 órákat aludtam éjjelente. A második harmadban meg alig tudtam aludni - pedig akkor lehetett volna, mivel a munkahelyi veszélyek miatt kiírtak (cián, szerves illóanyagok). Most a harmadik harmadban megint iszonyat sokat alszom, és csodával határos módon nagyon jól. A kicsi nagyon nyugodt éjjelente, akkor forgolódik amikor én is. Na de legalább kipihenem magam szülés utánra :) már amennyire ezt lehet.

Amúgy sokat mászkáltam, nem ültem itthon, dolgozgattam, bevásároltam, takarítottam, szóval az itthonülés nem jelentett 100% pihenést.

36 hkm.

2012. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokat, mert muszáj :(

Csak az itthoni teendők elosztva és napi 1-2 óra séta. Mást nem lehet, ha nem akarom bent tölteni a hátra lévő időt. Pocakkeményedés miatt rövidült a méhnyak, így kímélő életmód és a 10. héttől itthon vagyok, mert a munkahelyemen várandósan nem lehet dolgozni a zoonózisok miatt.

2012. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 11 hetes vagyok, sokat pihenek viszonylag, ami nem feltétlen fekvést jelent, de nem erőltetem magam és a takarítás is olykor várat magára, mert sokszor semmi kedvem, erőm semmihez, csak úgy lenni:)
2012. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!