Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap,18+4 hetesen megyek az...

Holnap,18+4 hetesen megyek az Istenhegyire genetikai UHra; viszont most derült ki, hogy az SZTK ban az AFPm 2 hét alatt képtelenek volták megcsinálni, így is mehetek UHra, nem lesz baj, hogy ez nincs meg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
AFP nélkül nem mehetsz UH-ra! Nálunk legalább is nem engedik!
2012. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem elküldött AFP-re az orvos, majd mondta, hogy menjek uh-ra és utána vissza hozzá, hogy kiértékeljük az eredményeket. Nálunk a laborba ki sem adják a leletet, majd a doki adja ki, ha megyek vissza hozzá.
2012. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, csak a különbség az, hogy míg én a helyi SZTkban voltam AFPn, amit ma 2 hete vettek le; a genetikai UHra magánba megyek az Istenhegyi útra, ahova jó előre be kell jelentkezni. Mivel mindenki tudja, hogy az AFP 16 hetesen van levéve a genetika UH meg kötelező, nem gondoltam volna, hogy ennyire szerencsétlenek és nem képesek megcsinálni. Köszi a válaszokat
2012. márc. 28. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Én is sztk-ban voltam afp-n és magánba megyek UH-ra. Én úgy tudom, hogy az uh-hoz nem szükséges az afp lelet, hanem majd ha meglesz az uh is, visszamész a dokihoz és akkorra meglesz az afp is. Úgysem az uh-n értékelik ki az adatokat, hanem az orvos. Legalábbis én így tudom.
2012. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sajna kb 2-3 hét, mirekész a lelet, de nekem pl kiadta a labor, amikor mentem a 18 hetes uh-ra.


de!!! előre úgy adtak időpontot, hogy inkább a 19.hét felélegyek, állítólag jobb is akkor, több mindent látnak.


egyébként ha minden rendben az UH-án, akkor meg felesleges is nagyjából az AFP lelet. egy nagy rakás az egész!

az istenhegyi pedig magánklinika, max rákérdeznek, nálad van-e, és ugyanúgy protokoll alapján megcsinálják a vizsgálatot!

no para!

2012. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok. Sajnos az én esetemben bonyodalom is van, mivel ikerterhességnek indult, és a 10. héten az egyik baba már nem élt. Így az AFP is elvileg felesleges, mert rossz eredményt mutat, hiszen befolyásolja a már nem élő kicsi az eredményt...de ugye a szent protokoll :S
2012. márc. 28. 15:03
 7/10 anonim ***** válasza:

van olyan nőgyógyász, aki megcsináltatja , mert kötelező, de tojik rá! az enyémnek is mutattam, de jobban érdekelte a többi vizsgálati eredményem. elég elavult.

mindenesetre akkor remélem minden rendben van/lesz :)

illetve hívd fel a labort, lehet reggelre készen vannak vele :)és akkor mégis el tudod vinni.

2012. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálam elkeverték a leletet, a 38. héten érkezett csak meg a dokimhoz, az Istenhegyin és a Bolgárkerék utcában sem okozott egy gondot, megmondtam ,hogy még nem kaptam készhez a leletet, ők meg megcsinálták az uh-kat, vérvételeket.
2012. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

istenhegyin voltam és én is vitt afpvel mentem,

épp csak ránézett a leletre (kérdezte, hogy esetleg van már?), de inkább az uh érdekelte, mert az afp csak kb mond igazat. melyik orvoshoz mész?

2012. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bátorfi doktor úrnál voltam, nem kellett az AFP, ill megbeszéltük mi az előzmény, de minden ok :) nagyon köszi
2012. márc. 29. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!