Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Komáromhoz tartozom, akkor...

Komáromhoz tartozom, akkor győrbe csak magánrendelésre járhatok terhesgondozásra vagy sima sztk-s rendelésre is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én győri vagyok.

Szerintem csak magánba járhatsz, sztk-ba csak Komáromba.

2012. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is Komáromhoz tartozom,bár én Fehérváron akarok szülni,mi felhívtuk a kórházat és ott a főosztályvezető elmondta hogy mivel nem tartozom oda,de szabad kórházválasztás van,oda járok ahova akarok! Magánba és sztk-ra is! Javaslom ti is hívjátok fel a győri kórházat,nagyon szívesen elmondják mi ott a "rendszer".
2012. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hehh, győr. Elmentem fogszabályzásra, telefonba azt mondták oké az sztk-s alap. Odamentem felvonatoztam stb. Aztán benyögték, hogy nincs kötődésem győrhőz, úgyhogy hello. szééééép.
2012. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!