Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok ajánlani székrekedé...

Mit tudtok ajánlani székrekedésre? Szilvalekvár nem használ, és már nagyon fáj a hasam...

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 08:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Joghurtot, kefirt próbáltad már? Vagy nekem néha a 100%-os narancslé is segít.
2008. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a hordóskáposztának a leve szokott segíteni.
2008. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Én is nagyon sok mindent kipróbálltam, és végül az aktivia segitett!! Éhgyomorra reggel. Soha többet nem volt ilyen gondom, pedig csak vagy 4 napig ettem. 38 hetes kismama
2008. ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kamilla és csipkebogyó tea nagyon jó,de minden nap kell inni,mert csak úgy használ.DM-ben lehet kapni emésztést elősegítő teát is,az is jó.Próbáld ki őket!
2008. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia! A szilvalekvárt ne magában próbáld, hanem éhgyomorra 1 evőkanállal, és fél pohár meleg (langyos) vízzel. Remélem így segíteni fog, nekem 10 percen belül eredményt csinál.
2008. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
reggelente egy meleg pohár kamillatea,este zárásnak egy pohár kefír,nekem bevált, de ha nem akarrsz kísérletezni,mert ki tudja mi az ami nekd beválik,ls közben telnek a napok,lehet hashajtó-féle cseppeket is használni,kérdezz rá a védőnődnél,melyiket ajánlja.
2008. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nahh, nekem se szilvalé, se aszalt szilva, se leavolat szirup, se kamilla tea...jnekem semmi nem vált be.

ajánlom szíves figyelmedbe a guttalax cseppet kb 600 ft a gyógyszertárban nem kell a napi 10 cseppett becsepegtetni ahogy írja én 6-7-el kezdtem és már csak 3-at cseppentek.Egyik barátnőm szerint 1-2 héten belül beáll.Figy doki ajálotta a gyógyszertárban sem mondták, hogy gáz itt van olyan hölgy aki azt mondja nem szabad de hülyeség.Nekem nagyon bevállt, és minden nap van székletem.Tényleg nem kell sok cseppe mert akkor hasmenés lessz.Sok sikert, éljen a felszabadulás.

2008. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia! A Tamarin nevű hashajtó lekvár is jó. Rossmannban, DM-ben vagy gyógyszertárban lehet kapni. Ez egy gyógynövényes lekvár.
2008. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szia!Én már mindent kiprobáltam,de tényleg!Tamarin lekvár,szilvalekvár,laevolac szirup,langyos viz,activia,de csak a guttalax csepp segit.Én egy héten 2szer szedem és jol tudok tőle,anélkül nincs még inger sem.Ez van,szülés után más lesz,azt mondta a védőnő.Sok sikert!18 hetes kismama
2008. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
sZIÓ .Én is szenvedtem ezzel kb 2 hónapot, mire megtaláltam ami nekem bevált az pedig az actimel , minden reggel evés után iszom egyet, a délelött folyamán meg is jön a várt eredmény . Tényleg sokmindent kipróbáltam : szilvalekvár, homeopátiás szerek, kamilla tea stb , de tartósan ez vált be, a többi csak pillanatnyi megoldás volt.sok sikert!:-)
2008. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!