Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez a haskeményedés?

Lehet ez a haskeményedés?

Figyelt kérdés
Még 7 nap van hátra,de pár napja ülés közben is 20 kilósnak érzem a hasam Ott lenn nagyon feszít.Vajon 2 nap múlva úgy mászok el az nst re?Nagyon nehéz minden,el sem tudom képzelni ilyen állapotban még az ultrahangot is.Lehet,hogy kezdődik?Az első császáros volt,mert nagyo nem kezdődött,többek között...
2009. jún. 15. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még csak a 37. hétben vagyok, de én is úgy érzem a pocakom, mintha mázsás súly lenne. Már nem birok semmit csinálni:-( Nekem is úgy feszít a hüvelyemben, mintha már a fejét tuszkolná kifelé:-) Szerintem csak elkezdtem tágulni. De nálad ez már lehet hamarosan szülés is. Az NST-n milyen értékeket mondtak? Én holnap megyek, kíváncsi vagyok, hogy vannak-e már méhösszehúzódásaim.

Amúgy az ilyeneket mindig mondd el részletesen az NST-n és akkor biztos nem lesz baj!

Kitartást és könnyű szülést!

Üdv!

2009. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!