Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szamoljam? UH szerint...

Hogy szamoljam? UH szerint egy hettel többnek kellene, mint menszi szerint. Melyiket vegyem figyelembe?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruáció első napját szokták számolni, mert az UH eltérő lehet, attól függően, mikor is fogant pontosan!
2012. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem UH szerint két héttel kevesebb az alapján kaptam időpontot a 12. hetire! Úgyhogy szerintem az uh-s számít, főleg az első hetekben, mert nem lehet tudni mikor fogant. nekem mensi után négy héttel. Rendszertelen, hosszú menstruációval!
2012. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint! Nekem így számolják! Ez lemaradt!
2012. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig rendszeres volt a menzeszem. A második terhességemnél viszont az UH szerint egy héttel idősebb volt a terhesség. Menszi szerint február 14-én, az UH szerint február 7-én töltöttem a 40. hetet. A kislányom február 7-én, az UH szerinti napon született meg.
2012. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menstruáció alapján számolnak, az első babával a 18. heti uh-tól kezdve végig 2-3 héttel korábbra mondták uh alapján. A doki akkor is a menstruáció alapján számolt, pedig én is mondtam, hogy az nem volt olyan igazi. Kereken 3 héttel született hamarabb a kisfiam. Most viszont a másodiknál egyezik a uh és az utolsó dátuma is. Szóval nem tudom. Szerintem egyénenként változó lehet.
2012. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat:)!Hat a doki beirta a kiskönyvembe az uH alapjan kalkulalt szülesi datumot.Akkor ezek szerint csak azt kell figyelembe venni.Persze nem sokat szamit egy het,de akarhova megyek vizsgalatra mindenhol megkerdezik milyen idös terhes vagyok.
2012. márc. 30. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!