Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki közületek, vagy...

Van valaki közületek, vagy ismertek valakit, aki császáros szülés után 2-4 hónappal teherbe esett?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem császárral és most nagyon aggódok, mert kb 1 hete terhességi tüneteket figyelek meg magamon. Reggeli hányinger, étel undor stb.. Szülés óta nincs ciklusom, meg vigyáztunk is, de mi van ha mégis... Vajon kihordhatnám a babát, vagy még túl friss a seb a méhemen? Nagyon aggódok... Férjem munkából hazafelé, beugrik egy tesztért, de addig is, nagyon aggódok!!!
2012. márc. 30. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban fekszem és a szobatársamnak egy éves a lánya és most 39 hetes.
2012. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden lehetséges, úgy értem simán lehetsz terhes..

Csináld meg a tesztet, és írj hogy mi lett, bevallom nekem is egy rémálom hogy újra teherbe esek.

A kérdésedre felelve, nem nem ismerek senkit.

2012. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 timike26 ***** válasza:
100%
a baràtnom a 4 ik gyereket szulte novemberben ugy hogy a kicsi fiu volt 1 ès pàr honapos..4 gyereket szultmind csàszàros volt...most utoljàra 2 szer szakadt szèt a varrat,megmondta az orvos,jo lenne ha pàr èvet vàrna.szerintem azèrt orvosi felugyelet mellett nem lenne gond.
2012. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek senkit, aki terhes lett volna ennyi idővel császár után. Barátnőm akkor esett teherbe császár után, amikor a nagyobb gyerek már 11 hónapos volt.

Nekem pedig már a műtéttől számított 5. héten beindult a ciklusom, de még majd egy évig nem volt pontos, és velem is előfordult mikor a fiam 5-6 hónapos volt, hogy terhességi tüneteket produkáltam. De csak a hormonok mókáztak velem.

Ha mégis teherbe estél, akkor is majd a doki tudja megmondani, hogy ki tudod-e hordani, mivel ahány ember, annyiféle módon gyógyulunk fel ebből a műtétből.

2012. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi a helyzet?
2012. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gyorsan megcsináltam a tesztet és negatív! Akkor a hormonok kavartak be, vagy a gyomrom készült ki - elég rendszertelenül eszek, egy 24 és egy 4 hónapos kislány mellett alig van időm.
2012. márc. 30. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!