Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 29 hetesen normális sűrű...

SOS! 29 hetesen normális sűrű joslófájás?

Figyelt kérdés
Kb 5-6 percenként görcsölgetek. Nem fáj, csak enyhe görcsölés... Ez lehet josló?? Vagy gond van?
2012. márc. 30. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal és sürgősen menj kórházba !!!

A rendszeres görcsöktől lehet,hogy már nyíllni kezdett a méhszájad.

Inkább 1000 X menj be feleslegesen,mint úgy járj mint én aki sosem fogom megbocsájtani magamnak,hogy nem vettem komolyan az enyhe görcseimet 21 hetesen vetéltem el ikereket .

2012. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet jósló is. Az első babánkkal 32 hetes voltam, amikor azt hittük beindult a szülés. Most kb. a 36. héttől többször előfordult, ezen a héten pedig már harmadszor van jóslóm. De nem 5-6 percenként. Az időjárás is bekavarhat.

De azért inkább menj be a kórházba, ha nem szűnik!

38hkm

2012. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy meleg zuhanyt, úgy néz ki múlóban van a görcsölés. Remélem ez így is marad!!!
2012. márc. 30. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a méhszájad amint tudod.
2012. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínű keményedések voltak, nem? Ilyen idősen szoktak kezdődni a keményedések. Erre való a magnézium.

Szedni kell minden nap kb. a 20. héttől, ha jól emlékszem. Van, aki nem keményedik, csak sokkal később, de te a koraiba tartozol ezek szerint. Ez persze nem baj.

Én is elmennék megnézetni a méhszájam, és óvatosan a fürdéssel.

Szedj magnéziumot, ha még akkor is görcsölsz, akkor kórház! Ne vedd félvállról!

2012. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, most látom, 29 vagy, nem 20. :) Teljesen természetes a keményedésed, ha nem szedsz magnéziumot. De ha egész nap ezt csinálja, inkább doki!
2012. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mára teljesen elmúlt. Nem keményedések voltak, hanem mensi szerű görcsök kb 5 percenként olyan fél percesek. Ezért ijedtem meg. Keményedni a 16. hét óta keményedek, napi 3x2 Magne B6-ot szedek, mert már a külső méhszájam nyitva van. Remélem azért nem nyílt tovább! Még egy pár hétig ki kell húznom!
2012. márc. 31. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!