Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma alig éreztem a babát...

Ma alig éreztem a babát mozogni pedig a 29. héttöl sokat mozgott aludni se tudtam de ma viszont alig mozgott. Ugye nem lehet baj? Aggodom nehogy baj legyen .31 hkm

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a frontoknál minden gyerekem erősen lapított, és mostanában nem kímél minket az ilyesmi, szóval simán el tudom képzelni, hogy pl most a szélvihar miatt lassult be kicsit a babád.

Ha nagyon aggódsz, holnap reggel menj el és vizsgáltasd ki magadat. De sztem csak pihizik, ilyenkor már helyük sincs úgy, lehet hogy többet szunyókál. Sztem ne aggódd túl a dolgot. Reggel esetleg megehetsz pár szem szőlőcukrot, vagy szelet csokit, attól fel szoktak dobódni, vagy nekem a 100% gyümölcslevektől is pocakfoci volt mindig.

2012. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is be volt lustulva tegnap, 4D-t néztünk ma, és azon is csak ásítozott! :)) Pedig extrém aktív baba. Csak a front szerintem, de nézesd meg, ha aggódsz.


34 hetes km

2012. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csokit ettem már.

De amugy picit ovatosan megráztam a pocim és utána beindult.

Hétfön kell dokihoz mennem.

2012. ápr. 1. 00:05
 4/4 boer beata ***** válasza:
Ne aggodj nincs semmi gond a babaknak is vannak lustabb napjaik az enyem volt hogy par napig alig alig mozgott vagy hogy eloszor delutan ereztem h tompan megrezzent.Es nincs semmi baja 3 honapos egeszseges kisfiu
2012. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!