Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom.8 hetes terhes vagyok....

Aggódom.8 hetes terhes vagyok. Eddig úgy fájtak a melleim, hogy hason se tudtam aludni. De szép lssan enyhült a fájdalom. Most nem fáj, érzékenynek érzékeny, de ennyi. Eresnek eres lett. Félek, ugye minden rendben van attól?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, a tünetek lassan enyhülnek, nem tartanak 9 hónapon keresztül... http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=82&keres..
2010. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 hetes vagyok, eddig hányingerem volt, és nagyon hamar fáradtam, este ilyenkor már rendszerint aludtam kb egy héttel ezelőttig. A mellemmel semmit nem éreztem. Egy hete már fenn tudok lenni ilyenkor is, viszont nem tudok enni normális mennyiségeket, mert rögtön fáj a gyomrom, hányingerem meg alig van (hála Isten), a melleim viszont nőttek szemmel láthatóan most pár nap alatt, és kemények is. Össze-vissza vannak a tünetek, ne aggódj!

A lányommal csak a mellem volt érzékeny, más bajom nem is volt. Már alszik, 15 hós, egészséges csajszi.

2010. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, semmiképpen ne aggódj, nekem is össze vissza jelentkeztek a tüneteim... mellfeszülés, fájdalom.. hányás, rosszullét.. stb... a hányás a 17 hétig volt.. a mellfeszülés az elején folyamatosan... aztán néha néha... a tüneteknek nem kell folyamatosaknak lenniük.. :) hála Istennek! :)


23+5 km

2010. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!