Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran, és hány...

Milyen gyakran, és hány percig csuklik a babátok a pociban? (Gondolok itt napi szintre. ) 28+3hetes km

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ez nagyon változó,de ha elkezdi alig akarja abbahagyni.Eleinte azt se tudtam,hogy mi lehet vele,miért "mozog"úgy.Még azt se tudtam megfigyelni,hogy valyon befolyásolja-e vmi(étkezésem,ivásom)a babóm csuklását.Boldog babvárást!

35 hetes kismami

2009. jún. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon soknak tűnt az amennyit csuklott,főleg h nem tudtam mi az.Aggódtam 1000-el.

Talán félóra- órákig eltartott ha rákezdett,de naponta többször is.

2009. jún. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem általában 2-szer csuklik.Van hogy rövidebb időre 1-2 perc, de van hogy tovább akár 15 perc is.

38+2hetes kismami

2009. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-3-szor csuklik naponta, és akkor 5-10 percig, nagyon hosszúnak tűnik, de azért 10 percnél szerintem sosem több :-) Én többször megfigyeltem, hogy miután ittam kezdett rá a csuklásra. Aztán lehet, hogy puszta véletelen, de olyan édes!
2009. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,nekem általában napi 1x csuklik este 10 körül,akkor eltart 10-15percig :)kb a 29.héttől érzem.

38+2 kismama

2009. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Napi négyszer-ötször is előfordul,és nagyon sokáig tart.Azt hallottam,hogy ez jó,mert gyakorolja a légzést.


33 hetes kismama

2009. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nekem Ő a 2. babám, és már kb 25hetes kora óta érzem h csuklik. Mostmár van h naponta 4x5x is rákezd, kb 5-15percig.

Kislányommal viszont emléxem, h csak 30.hét után jelentkezett a csuklás. Vagy lehet h hamarabb, csak nem tudtam mi az...

Köszi a válaszokat mindenkinek.

Boldog babavárást, és egészséges kiscsöppséget minenkinek!

28+4hetes kismami

2009. jún. 16. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsi voltam és most először megszámoltam, hát 22 percig csuklott a picim, végefelé kissé renyhébben. Már szerintem nagyon unta mert a az utolsó percekben intenzívebben ficánkolt :-) Nem gondoltam volna, azt hittem eddig hosszúnak tűnt csak, de tényleg az is :-)

Tegnapi 4.válaszoló vagyok, 35 hetes km.

2009. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!