Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák. Nektek is van olyan...

Kismamák. Nektek is van olyan problémátok, hogy a vádlitok éjjelente be görcsöl? Engem meg meg őrít. Mit lehet ez ellen tenni. Mert olyat hallottam, hogy magnézium hiány ez vajon igaz? 30 hetes Kismama

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 05:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, a magnézium hiány az oka.Nekem is volt és elmúlt, amikor Béres magnéziumot kezdtem szedni. A Magne B6 is jó, de abból nem elég a napi egy. Az orvosom egyébként azt mondta, hogy a magnéziumot ugyan úgy nem lehet túladagolni, mint a C vitamint, szóval kezd el nyugodtan szedni.
2009. jún. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is ez volt a problémám,az orvosom MagneB6-ot ajánlott,napi két szemet kell szedni belőle.Ritkán előfordul most is,hogy begörcsöl,de legalább nem minden este!Boldog babavárást neked!

35 hetes kismami

2009. jún. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ahogy már az előttem szólók írták a MagneB6 nagyon jó.Éreztem 2*1 tablettánál , hogy kezd görcsölni a vádlim és felemeltem 3*1 re és jobb volt.A kisebb hasi panaszokra is bevált nekem.Most4*1-et szedek és minden rendben.Persze az orvosommal konzultáltam.28 Hetes km.Boldog babavárást.
2009. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

És azt lehet recept nélkül kapni?

És a magnézium pezsgőtabletta mennyire bevált az ajánlatos?

Nektek is Boldog Babavárást

2009. jún. 16. 09:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! tökéletes a pezsgőtabletta is!

Jó babavárást!

2009. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Nekem a pezsgőtablettától ment a hasam és görcseim is voltak. De ez érzékenység kérdése. Ha Nálad nincsennek ilyen mellékhatások, akkor természetesen a pezsgőtabletta is jó.

2009. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, épp akartam javasolni, hogy igyál magnézium pezsgőtabit! Nálam nagyon bevált, minden este közvetlenül lefekvés előtt iszom és akkor nem jön elő. Ha valami oknál fogva elfelejtem, akkor aznap éjjel jelentkezik is az iszonyatos vádligörcs...brrrrr
2009. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok?

Igen szereztem be magzium pezsgőtablettát. Meg vettem Magnézium citricitet is azt is hallottam , hogy jó rá.meg a pocakkeményedésre is és görcsökre.

Ki mikorra várja a kis babócát?

Jó baba várást mindenkinek

2009. jún. 16. 17:26
 9/12 anonim ***** válasza:
szia, 16.09-es vagyok, én 23 hetes vagyok és október 13-ra vagyok kiírva, Te?
2009. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia


Hát tegnap este nagoyn jól aludtam.Mondtam is Apának hú , de jó volt nem görcsölt be .Erre reggel úgy keltem hogy sírva tudtam volna fakadni úgy be görcsölt. Hát én a 30 hétbe vagyok.

És mitek lesz tudni már?

2009. jún. 17. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!