Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Begörcsölt a vádlim éjjel...

Begörcsölt a vádlim éjjel 2szer is? Nektek is szokott? 32 hetes vagyok. Elég sok magnéziumot szedek, nem a 3x2-t, a Béresből 2-3-at. Mégis magnézium hiány lenne?

Figyelt kérdés
Vagy mi lehet a baj? Nagyon rossz volt. Még most is fáj ha lábra kell állnom.
2009. aug. 16. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is görcsölt minden éjszaka. semmi gondot nem jelent.9hós fiu anyukája ne aggódj
2009. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is szokott görcsölni,volt hogy mind2-t egyszerre elhúzta éjjszaka.vettem pluszba magnézium pezsgőtablettát,és minden este ittam egyet,és azóta nem vettem észre.

39 hetes

2009. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja meg én magnésium citricit-et szedtem 3*1-et,mert a doki azt mondta az sokkal jobb mint a béres.

39 hetes

2009. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én lefekvés előtt magne B6-ot veszek be és mégis... :(
2009. aug. 16. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:

én is lefekvés elött szoktam bevenni,de ugysem volt jo és ezért mindig megittam pluszba egy pezsgőtabit fekvés elött és igy segitett.én a dm ben vettem,de szerintem bárhol máshol tudsz venni.

utolsó válaszoló

2009. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!