Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy közöljem párommal hogy...

Hogy közöljem párommal hogy milyen nemű a kisbabánk a pocakban?

Figyelt kérdés
egyedül járok orvoshoz, és ezen gondolkodtam. van valami jópofa édes történet, hogy ti hogy mondtátok meg apukának hogy fiú vagy lány a pici ? :)
2012. ápr. 1. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fiú,akkor kapjon apuci egy kisautót,ha lány akkor valami kis rózsaszín csodát, hogy szokja:)
2012. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod elcsalni magaddal a párodat uh-ra?Nálunk az elsőn nem volt velem,de a másodikon igen és hatalmas élmény volt,még a szeme is könnyesedett:)Szerintem az lenne az igazi,ha egyszerre tudnátok meg:)
2012. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) állami kórházba járok, és ott nem jöhet be :/ így gondoltam, hogy akkor valamivel meglepem:)
2012. ápr. 1. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy-hogy nem engedik be? Én is állami kórházba járok, és már volt velem anyukám :) és a 18 hetesre jön velem a vőlegényem. És ha megkérnéd őket? Hátha megengednék, hívd fel és kérdezd meg. Azért ez egy olyan pillanat amit jobb együtt átélni, és meghatóbb is.
2012. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is államiba járok,de beengednek,annyi a feltétel,hogy nem lehet több egy kísérőnél.
2012. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is állami kórházba jártam, és volt, amikor anyukám, volt, amikor a férjem jött be velem (ha nem egyedül mentem).

Szerintem is az az igazi, ha ő maga láthatja az ultrahangon.

2012. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Pont ma akartam én is feltenni ezt a kérdést. :D

Holnap megyek UH-ra.

Nekem eddig egy ötletem van.Az egyik bababoltban vannak aranyos bodyk édes felirattal. Az én apukám a legerősebb meg hasonlók. És van rózsaszín is meg kék is. Majd az eredménytől függően veszek egyet valami kis aranyos szöveggel és a megfelelő színnel és azt megkapja ha hazajön a munkából.

Amíg ezt nem láttam,addig a rózsaszín illetve kék kis zoknin gondolkodtam.Nem túl költséges és használjuk is majd.

Boldog babavárást!

2012. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!