Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kínos kérdés ( a többi lennt )?

Kínos kérdés ( a többi lennt )?

Figyelt kérdés

Most vagyok 5 hetes terhes. Nem merek a párommal szexelni, ami tudom, hogy hülyeség, de félek, hogy vmi baja lesz a babának. A szitu a kövi: ma reggel orgazmusra ébredtem, amit elég intenzíven éltem meg. Elég érdekes érzés. :)

A baj az volt, hogy utána egy kicsit begörcsölt a méhem, és megijedtem, hogy mi lesz. Dehát az álmait az ember nem nagyon tudja irányítani ugyebár. A párom szerint ez azért van mert elfojtom az érzéseimet, és valahol (nálam az álmomban) megmutatkozik. Szerinte így többet ártok a babának, mintha szexelnék. Nem tudom mi tévő legyek. Félek a szextől mert már nem egy olyat hallottam, hogy bevéreztek utána. De az sem jó, ha nem élem meg az örömeit...mit kéne tennem?


2012. ápr. 2. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Szexelj!


Én is így voltam az 1. hétben mikor kiderült a terhesség mivel sokat vártunk rá, féltem.


Viszont ráérsz akkor aggódni, ha elkezdesz vérezni, addig élvezd a pároddal az együttlétet míg lehet.

Utolsó lehetőség, használd ki.

Mikor már 3-an lesztek, nem lesz ugyanolyan, nem lehet akármikor akárhol egymásnak esni ha ott a gyerek is.

2012. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen normális a félelmed, ezzel szerintem minden kismama így van.

Én is végigjártam. 7hetes voltam mikor kiderült, hogy terhes vagyok (addig már szexeltünk a férjemmel így utólag belegondolva) , de mégis miután megtudtam a 10 hétig nem szexeltünk. Egyszerűen féltettem, és szerettem volna ha minnél "nagyobb" . Most már nincs ezzel gond, de még mindig nagyon óvatoskodóak vagyunk :)


13hkm

2012. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szexelj! Én 5 hetesen még azt sem tudtam, hogy terhes vagyok, mert elég hosszúak a ciklusaim.

A babának nem ártasz. Ha valami gond lenne, az orvos úgyis szólj, hogy tartózkodni kell a nemi élettől.

2012. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia


amíg az orvos nem tilt el a szextől, nyugodtan legyetek együtt. használjátok ki, hogy még nincs meg a pici, de csak óvatosan!! Ilyenkor sokkal érzékenyebb a hüvely fala és a méhszáj is (sajnos, nekem szax után vérzett a méhszájamm így mi egyelőre el vagyunk tiltva), tehát csak ÓVATOSAN!! csak azt csináljátok, ami mind a kettőtöknek és főleg neked jó és nem kellemetlen. A párod most legyen kicsit türelmesebb és ha valami nem jó,a kkor hagyjátok abba!

2012. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És az orgazmus mint olyan nem árt a babának? Tudom ha már nagyobb akkor még szereti is a méhnek a ringatózását, de amíg ilyen apró, az orgazmus által okozott méhösszehúzódástól nem tud elmenni?
2012. ápr. 2. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha el tudna akkor igen nagy bajban volna az emberiség...

Nem lesz baja. Óvatosan, semmi vadulás, de lehet szexelni.

2012. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Egészséges baba nem megy el a szextől!! Ha mégis elmegy, akkor sem amiatt, hanem mástól.


Nekem ügyeletre kellett mennem kb. 27 hetes terhesen, mert begörcsöltem. (Szerencsére nem nyílt a méhszáj, a baba jól volt).

Amikor legközelebb mentem az orvosomhoz, rákérdeztem a szexre, hogy lehet-e, és hogy gond-e az orgazmus. Tudod mit mondott:

ha megtartóztatjuk magunkat, akkor álmomban lesz, és akkor meg már minek kihagyni belőle szegény férjemet? A kapcsolatunknak is az tesz jót.

Azt mondta, ez alól kivétel, ha közösen megállapodunk benne, hogy inkább nem vagyunk együtt, mert egy ilyen elhatározás képes "lefojtani" a vágyat.


De nálatok még erről sincs szó, hiszen minden rendben van!

Csak hajrá, amikor kívánjátok!

2012. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami jó neked, az jó a babának is... Én lassan 32 hetes leszek, de még mindig kívánom a párom, ő is engem, és jó a szexuális életünk. Csak hajrá, nem ártasz vele a picinek! :-)
2012. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezt mondta a védőnőm, mikor hasonló kérdések tömkelegével bombáztam: "Ártani nem ártasz neki, vagy elmegy vagy megmarad. De ha elmegy, akkor jobb is úgy, hiszen ha egy baba maradni akar, akkor akár mit is teszel maradni fog."

Ez az első trimeszterre vonatkozó kérdéshalmazra a válasz, ilyenekre, hogy: "Nem baj, hogy bevettem ezt és ezt a gyógyszert?" "Nem árt neki az orgazmus?" "Megittam egy pohár bort nem ártottam neki?" stb.

Gondolhatod milyen idegesítő lehettem. :) De nagyon féltettem. A védőnő meg egy nagyon türelmes és kedves ember. Minden kínomat meghallgatta és segített.

2012. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!