Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen milyen köhögéscsill...

32 hetesen milyen köhögéscsillapítót szedhetek be? Stodal, lándzsás utifű vki próbálta már?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem ért semmit, antibiotikum lett belőle és köptető, de első körben mindenképp ezeket kell kipróbálni!!!! Nem ártanak! :)


34 hetes km

2012. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak csillapítani akarod a köhögést arra tényleg jó a Dr. Theiss féle lándzsás útifű, mivel gyógynövényből van nagyrészt, terhesen is lehet szedni.A Stodal-ban már nem vagyok biztos. Ha nem javul a helyzet,mindenképp orvos lesz belőle :( Jobbulást!
2012. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26 hetes km voltam
2012. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő az Oscilococcinumot ajánlotta, kis fiolában van, cukorszerű granulátum, nyelv alá kell beönteni, és feloldódik, kismamaként nekem használt.
2012. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Stodált nyugodtan szedheted!
2012. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!