Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesek vagyunk és nagyon-n...

35 hetesek vagyunk és nagyon-nagyon köhögök, gyógyszert nem szedhetek ugyebár de a STODAL szirupot lehet inni? Használ valamit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
strepsils? terhesseg alatt is lehet
2010. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én lándzsás utifű szirupot szedek. 36+2
2010. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem a gyógyszerész azt mondta hogy mentolos dolgokat ne szedjek, még a negró cukorkát se. próbálomn kerülni amíg csak lehet a gyógyszereket, 35 hetesek vagyunk eddig kibírtam de most köhögök nagyon.
2010. okt. 7. 19:40
 4/14 anonim ***** válasza:
A Stodalt nyugodtan szedheted és ha betartod a homeós előírásokat, biztosan használni is fog. Nálunk csak ez a fajta köhögés elleni szert használja az egész család, mindenkinek jó.
2010. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nemrég én is nagyon köhögtem és nekem a Tantum Verde az, ami nagyon bevállt. Attól tudtam csak elaludni is az első 2 napban, amikor nagyon köhögtem...aztán egyre kevésbé köhögtem. :) Mostanra teljesen jól vagyok, úgyhogy csak ajánlani tudom, hátha neked is beválik.:)


29 hetes kismama

2010. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok és a Sinupret-et szedem.

Néha csepp, néha drazsé formályában.

Csak gyógynövények vannak benne. Ha a torkod is fáj akkor a cseppet nem ajánlom mert marja a torkot.

2010. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, még annnyi hogy nekem a Stodaltól hasmenésem lett.
2010. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Stodal nekem is használt. Viszont valaki írta a lándzsás útifűszirupot, azt terhesen nem szabad szedni, és kakukkfűszirupot sem. Sajnos, mert mindkettő csodaszer amúgy. Kakukkfű még teába sem mehet, a lándzsás útifűből max. egy csésze naponta, de nem igazából ajánlott. Viszont hársfateát nyugodtan ihatsz, akár fél litert, és módjával bodzát is. Mézzel persze. Kipróbálhatod a propoliszt is, ha a torkod is fájna, szerintem a propoliszos méz jobb várandósan, mert az nem alkoholos, míg a kivonat igen.
2010. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat/tanácsokat, a Stodal-nál maradtam egyelőre, remélem használni fog, az éjszaka nagyon rossz volt, sokat köhögtem és a pocim is nagyon fájt és fáj még mindig kicsit, a sok erőltetéstől

Remélem hamar elmúlik.

2010. okt. 8. 09:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem igaz, hogy nem lehet gyógyszert bevenni, menj dokihoz, ha még nem tetted, nehogy nagyobb baj,szövődmény legyen!

Mindig inkább egy kismamáknak is szedhető gyógyszer, és a betegség eltüntetése, mint a betegség...

Próbálj hagymateát is inni, ízlés szerint, kb. 4 evőkanál cukrot megpirítasz, karamellizálsz, majd mikor ugye folyékony, öntesz hozzá olyan fél/1 liter vizet, mikor forr(ó), beleteszel 1 fej vöröshagymát, csak a koszos, külső héjat kell leszedni róla, kicsit állni hagyod, és kész, karamell íze van, a hagymának inkább a szagát érzed, ha beleszagolsz a teába, az ízben csak egy kis olajosság érezhető.


Jobbulást.

2010. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!