Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok és...

28 hetes terhes vagyok és másodszor volt egy kevés vérzésem. Ez tényleg normális?

Figyelt kérdés
Az első inkább rózsaszín folyás volt, a nőgyógyászom megnyugtatott, hogy ha nincs görcs, vagy fájdalom, akkor ne aggódjak, mert a terhesség miatt vérbő a méh és elpattanhat egy-két ér, akár menstruáció-szerű vérzés is előfordulhat. Ma már egy picit több volt és sima vér, arra gondoltam, hogy a nehéz székletürítés miatt történhetett, mert elmúlt. Nektek volt ilyen problémátok? Köszi a válaszotokat előre is.
2012. ápr. 2. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha székletürítéskor jött, akkor inkább a popsidból jött, nem? Onnan élénk piros "szokott".

Ha a hüvelyből jött, én megnézetném magam, pedig nem vagyok "parás".

2012. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mensi szerü nem jöhet akkor rögtön korház.


èn sokat véreztem az elsö babámnál, leginkább barnázás vagy halvány pár cseppes rózsaszínes vérzés volt.

Nekem is azt mondta a doki, hogy ez bizony a hüvelyböl jön, hajszál ér pattan el, mint az orrodban. Pl hüvelyi UH után vagy vizsgálat után volt. elsö trimeszterben minden napos volt. akár pukitól is. aztán a harmadik végén jött vissza megint.


Viszont arra az orvosom is felhívta a figyelmet ha nagymennyiségü az nem normális, akkor rögtön korház.


Ha székletürítés miatt jön az lehet a fekenedböl jön.

De figyeld ha vérzik jobban akkor menj rögtön a korházba. sajnos a méhlepény leválás is vérzéssel jár. szóval ha csak pöttyözés akkor normál, folyamatos vérzéssel, vagy nagyobb mennyiségben menj korházba.

2012. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem biztos hogy kedvelni fogsz én leírom hogy jártam:(

ÉN 23 hetes terhesen voltam ugyanígy mint te. Nekem is azt mondta az orvos hogy kis pecsételgetés valószínű a vérbőség miatt van és elpattanhatott egy ér, kaptam rutascorbint. Tényleg csökkenni kezdett, sőt már majdnem el is múlt. Se viszketés, se égő érzés, se furcsa folyás , se görcs semmi nem volt. Egyszer csak hirtelen megindult a vér, nem sok, de megindult. Kihívtuk a mentőt és kiderült a kórházban hogy gyulladás miatt kinyílt a méhszájam és ez okozta a vérzést, a gyulladás és fertőzés. Meg kellett szülnöm a fiamat, a szövettanból derült ki ha akkor kezelik a gyulladásom és fertőzésem nem érpattanásra fogják, akkor most él...Szerintem semmilyen vérzés legyen az maszat, folt terhesség alatt nem normális. Inkább menj többször feleslegesen mint egyszer későn:(

2012. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább ránézetnék újra.
2012. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dokihoz mennék mindenképpen!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, jobban vagy? Voltál dokinál?
2012. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat, közben befektettek egy pár napra. Semmi komoly, csak az erőlködéstől volt.

Köszi még egyszer!!!!!!! :)

2012. ápr. 6. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jobban vagytok :D
2012. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!