Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Voltam ultrahangon...

Kismamák! Voltam ultrahangon és a doki látott amnio szalagot. Milyen veszélyes ez? Mi is ez valójában? Lehet-e csinálni neki valamit?

Figyelt kérdés
Valaki tapasztalat?Mit is jelent ez pontosan??29 hetes kismama vagyok.
2012. ápr. 2. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Mekkorát látott,tehát pontosan mit mondott?Nekem 16 hetesen volt egy vékony a méhszáj felett,meg is ijjedtem,mert állítólag belegabajodhat a baba,és elszoríthatja a végtagját,ezt olvastam.persze amikor dokitól megkérdeztem,majdnem kinevetett,ogy nem kéne minden butaságot összeolvasni.Szóval ne izgulj.Mikor 18 hetesen mentem,ákérdeztem,azt mondták (genetikán speciális géppel néztek)nem nagyon látni már,egy kicsit sejthető.Azóta már voltam 2 sima,és egy 4d-s uh-on,egyiken sem volt jele sem,valószínű kitapadt.Ne izgulj,neked is így lesz,nem fog bajt okozni!

26+5 km

2012. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a gyors választ.Borzasztóan aggódok, amiket olvasok róla azok nem túl jók illetve inkább elég rosszak.29 hetesen fel fog még vajon szívódni??És eddig miért nem vették észre??Vagy ez most alakulhatott ki??
2012. ápr. 2. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk volt.A 18. héten vették észre,de nem volt vele semmilyen teendő,gond se lett belőle,a vége felé már nem látszott.
2012. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nyugi!!!!!Én is ezt csináltam,mint te,neten néztem és igen szörnyű dolgokat olvastam,de a doki szerint nem kellett volna,felfújt dolgok vannak leírva.Minden rendben lesz,ki fog tapadni,ne idegeskedj!
2012. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat. Azért a biztonság kedvéért elküldtem az ultrahang képet egy nagyon jó barátomnak aki nőgyógyász meg az ő édesapja is nőgyógyász, hátha tudnak valami biztatót mondani.
2012. ápr. 3. 09:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Megint első.Látszott az uh-képen is???Nekem csak a doki látta.Mondtak róla valamit,hogy vékony vagy vaskos?Legközelebb mikor mész uh-ra?Addigra biztosan kitapad :)
2012. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mondott róla a doki semmit.Azt sem tudom hogy hol van a szalag és nem tudom hogy milyen vastag. Van róla egy képem.Nem tudom hogy hogy lehet ide feltölteni. Meg is tudnám mutatni.
2012. ápr. 3. 11:40
 8/10 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 3. 11:45
 9/10 A kérdező kommentje:
A képen a kicsi nyíl mutat a szalagra.
2012. ápr. 3. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, a doki meg se említette, csak az uh leletre ráírta. Én orvosira jártam, tehát tudom hogy mit okozhat rettenetesen ritka esetben, de inkább le se írom, nem paráztatlak vele. Azért érdemes megkérdezni legközelebb megvan-e még, de mondom szinte nulla az esély, hogy valami bajt okozzon.
2012. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!