Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Az amnio után szabira mentetek vagy kiirattátok magatokat, ha utóbbi melyik doki írt ki körzeti vagy nőgyógyász? És mennyi ídőre?

2009. júl. 28. 19:09  Privát üzenet  

A válaszok
A háziorvos vett táppánzre, a kórházi zárójelentés alapján. Amúgy én másfél héttel utána már dolgoztam,

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. júl. 28. 19:52 Privát üzenet
Én szabin voltam, kivettem az összeset, mostantól pedig táppénzen vagyok, de nekem keményedett a hasam utána Magne B6-ot kellett szednem, még most is szedem. Dolgozni már nem fogok visszamenni, mert napi 10 óra állás, kereskedelmi munka nem nekem való.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. júl. 28. 21:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

# 3/3Időpont 2009. júl. 29. 10:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dr Kókay József nőgyogyász? Üllőn van még magánrenelése? Melyik korházhoz tartozik? Mennyit kér vizsgéálatokért és szülésért?
Kismamik, nőgyógyász keresek, aki a Szent Imrében szül, és el tudok menni hozzá sztk alapon?
A héten voltam terheléses cukor vizsgálaton az éhgyomori jó lett, a terhelt pedig 7,4. A nőgyógyász azt mondta magas, mert 7-ig jó, a belgyógyász meg azt, hogy jó mert 7,8 -ig...
Jó és lelkiismeretes nőgyógyász a Délpesti kórházban vagy a környékén?
Székesfehérvár Nőgyógyász 2011-ben, rendelés, első találkozás, bejelentkezés--idő? Terhesgondozás?
Ajánlanátok nekem jó szülész- nőgyógyász szakembert, aki aránylag nem kér sokat a vizsgálatért és a szülésért?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!