Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NAGYON FONTOS KÉRLEK SEGITSÉGE...

NAGYON FONTOS KÉRLEK SEGITSÉGET SZERETNÉK TŐLETEK!?

Figyelt kérdés
Fontos kérdésem lenne hozzáttok, és igazából tanácsot is szeretnék kérni hogy mit tegyek! 34 hetes terhes vagyok, van egy 6 éves kislányom! Nyáron költöztem külön a szüleimtől, párommal, párom édesanyja lakásába! Rendezett, normális körülmények között élünk, nem szenvedünk hiányt semmiben sem! VISZONT édesanyámékkal amig éltünk (párom nélkül) addig én folyamatosan dolgoztam, napi 12 órát, igy a lányomra ők vigyáztak, ők hordták óvodába, ha beteg volt akkor az orvoshoz, DE én mindent kifizettem nekik, sőt, nyári szezonba heti 10 ezer ft volt a vigyázás ára! Minden fizetésemet odaadtam. Most viszont azzal fenyeget anyám, hogy ha megszülök, és a nagyon látja hogy hiányt szenved, akkor bármikor el tudná venni tőlem, mert kér az akkori orvostól, az ovitól, meg a kórháztól igazolást, hogy ő hordta, és megkapná a gyerekemet! Nagyon megijedtem, félek, hogy igaza van, és tényleg el tudná venni tőlem! Ők albérletben élnek, igazából dohányoznak, anyám iszik is, de nem tudom, ha biróságra kerülne az ügy, be tudnám e bizonyitani ezt! Láynom tartósan beteg asztmás. Mióta elköltöztünk tőlük Pestre, folyamatosan ez a duma megy, hogy elveszi a gyerekemet! Megteheti? Segitsetek kérlek. Köszönöm aki elolvassa, és válaszol!!
2012. ápr. 3. 10:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudná elvenni, nyugodj meg! Ahhoz nem elegendő egy igazolás, hogy ő hordta az oviba, meg ilyenek! Szóval szerintem ez képtelenség! (de milyen anya az olyan, aki elvenné a gyermekétől a gyermekét vagyis az unokáját??)
2012. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Először is sajnálom, hogy ilyen idióta az édesanyád! (És elnézést, ha megbántottalak!)

Nem, nem veheti el tőled a kislányodat, ugyanis ahhoz komoly indok kell! Pl. rendezetlen körülmények, éheztetés, bántalmazás, elhanyagolás, stb! Ha a gyámügyis ilyet látna, valószínű megkapná anyud a kislányt! Gondolom ezek nem állnak fent, így ne aggódj!

Kitartás, és próbálj nem idegeskedni!

2012. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, csak zsarolni akar, mert már nem adsz neki pénzt, nem vagy rászorulva.
2012. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Addig futnék, míg az ilyen anyát el nem hagynám.

Bocs, de ez durva.

Nem az a baja, hogy elköltöztetek?

Meg ti a saját tulajdonotokban laktok, nem isztok, rendesen neveled őket, anyád iszik, albiban lakik.

Nehogymár elhidd neki, amit mond!

Én a minimálisra csökkenteném a kapcsolatot vele.

Májustól anyám vigyáz a gyerekeimre, mert megyek vissza dolgozni. Akkor most féljek, mert elveszi tőlem őket? Nagy az isten állatkertje...

2012. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, igen, egy idióta! Nem volt soha jó anya! Nincsenek rendezetlen körülményeink, párom dolgozik, rezsivel nem vagyunk elmaradva, Virág rendszeresen jár orvoshoz, óvodába, semmi panasz. Nem vagyunk gazdagok, de nem szükölködünk! Mindene megvan, okos ügyes nagylány! Bántalmazás?? Mi tartozik ez alá? Mert néha a fenekére huzok, amikor toporog, és a szép szó nem használ! De nem hiszem, hogy ez bántalmazás!
2012. ápr. 3. 10:47
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja tényleg elvenni,ha az alábbiakban felsoroltak nincsenek.
2012. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a pénz a fontos, mert még most is gyesen vagyok a lányommal, mert tartósan beteg, és gondolom erre pályázna! Nem akarom vele tartani a kapcsolatot egyáltalán, csak mindig ő keres, facebookon kommentálja a lányom képeit, és ugy állit be, mintha én lennék a mocsok lány, aki nem keresi az anyját! Nem is fogom, szeretném teljes mértékben megszüntetni a kapcsolatot vele! Olyanokat mondd, hogy majd a páromnak előadja, hogy ku..álkodtam! Ez nem igaz! Csak már kinlódik! És ha a biróságon is ezt mondaná, mert ezt is mondta, hogy majd ha oda kerül a sor, mondja ott is hogy én pénzért..kamu pedig!
2012. ápr. 3. 10:54
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem a hármas válaszolónak tokéletesen igaza van.Az bántja,hogy nem adsz haza több pénzt.Sajnálom,hogy ilyen anyukád van.(nekem apám hibbant sajnos,de az onokával ő sem fenyegetőzne)Ne aggódj nem fogják elvenni a gyereket.Gondolj a picire is neki is árt ha bosszankodol.
2012. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki anya létére ekkora... én nem is tudom, nem találok rá jó szót! Pénzt kért azért, hogy vigyázzon az unokájára?! És miben szenvedne hiányt? Eddig is gondoskodtál róla, sőt mindent te fizettél (eszem megáll!)! Csak "ugat" mert új életet kezdtetek, ha lehet így mondani. Szerintem nem tud "megharapni", ne aggódj! Facebookon meg tiltsd le, töröld a hozzászólásait!

Messze laknak tőletek?

2012. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
mivel nincs bizonyítéka, hogy pénzért árultad magad (meg hát ügye nem is igaz) ezért még Te jelenthetnéd Őt rágalmazás miatt.
2012. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!