Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseget szeretnek kerni!...

Segitseget szeretnek kerni! Nem lakok Magyarorszagon de oda jarok nogyogyaszhoz az erdekelne hogy nalatok hogy szoktak menni maganrendelesbe? Mar mint Minden honapban egyszer vagy hogy?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a magándokim havonta egyszer hívott vizsgálatra. S a 36. héttől pedig hetente kellett mennem hozzá nst/ctg vizsgálatra. De van, akit a kórházba hívnak vissza ilyenkor hetente, és ott végzik az nst-t, de az én dokimnak volt saját gépe is ehhez a vizsgálathoz, ezért nem kellett kórházba mennem.
2012. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4 hetente jártam magánba, a dokinak volt saját UH-ja, így 4 hetente láthattam a babát.
2012. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én havonta egyszer jártam magándokihoz.

Nálam ez így nézett ki:

6. hét - sztk-s doki megállapította, hogy terhes vagyok, utána magándokihoz mentem a következő hetekben:

9. hét

13. hét

16. hét

20. hét

24. hét

28. hét

32. hét

36. hét

38. hét

40. hét


(12 hetesen kombinált teszten voltam, és nem a magándokinál, de mehettem volna amúgy hozzá is sima Down-kor szűrésre)

36. héten, 37. héten, 38. héten és a 40. héten a kórházba mentem nst vizsgálatra.

2012. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szepen koszonom a valaszokat!!!
2012. jan. 7. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most 15 hetes vagyok. Az első babával 4 hetente kellett nekem is menni. Most viszont már csak 6 hetente hív vissza. nst a kórházban volt.

Viszont az a szomorú hírem, hogyha valamilyen ok miatt nem indokolt, akkor a 12 hetes kombinált teszt ingyenessége megszűnt. 30000 Ft-ot kérnek érte.

2012. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
34.hétig havi 1x, utána 2 hetente.
2012. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!