Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki április végére várja a babát? Oszd meg tapasztalatodat, gondolatodat-ha van kedved.

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?hogy bírjátok?Hol fogtok szülni?
2012. ápr. 3. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én április 26-ra vagyok kiírva.Második babámat várom, Kecskeméten fogok szülni. Már nehezen bírom, sokat keményedik a pocim, éjszakai lábgörcsök is vannak, méhszáj érték:2110. Lassan úgy érzem magam mint egy mamut... Ez sajnos kezd a vérnyomásomon is meglátszani. És veled mi a helyzet?
2012. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én május 3-ra vagyok kiírva (az majdnem április vége). Én a Jahn Ferencben szülök. Jól vagyok, kicsit fáradékony, lábgörcs nekem is volt kb 2 hete. Nem keményedek, a méhszáj értékemről fogalmam nincs, még soha nem nézték, jövő héten megyek dokihoz, remélem megnézik. Elég jól bírom, kivéve azt, hogy nincs kész a babaszoba.
2012. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. Előző vagyok, ez az én kérdésem, én ezen pörgök elég sokat.
2012. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Április 29-re vagyok kiírva, de az az érzésem, hogy hamarabb megszületik a baba - leszállt a hasam egy kicsit és időnként elég rendesen keményedek, görcsölök.

Bírni bírnám, az alvás nehéz dolog (nem is tudok rendesen), mert hol a csípőm fáj, hol a derekam, hol a szeméremcsontom, és sehogyse jó feküdni abból a két pózból, ahogy tudok :) dagad a lábam, gyomorégésem van, ilyesmik.

A kicsi rugdos jónagyokat.

Még másfél-két hétig nem bánom, ha bentmaradna azért :)

2012. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én április 30-ra vagyok kiírva, és Debrecenben szülök a Klinikán. Első baba lesz, de sajna már volt szerencsénk a szülőszobához, mert 34 hetesen beindultak a fájások. Hála Istennek vissza tudták tartani, úgyhogy a 36. hetet tapossuk, nem tudom meddig bírja még a kiscsaj odabenn. Reméljük minél tovább:)
2012. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ..Én április 29-re vagyok kiírva..de nem hinném h addig húzom..persze ki tudja.Nekem 2-ik babáűm, így egy gyerek mellett nehéz ez az utolsó időszak, én is fáradok már nagyon, zsibbadnak a kezeim és dagad a lábam....

De mindezekhez képest azért még bírom magam..)))

Pesten szülök az 1 sz Nőgyógyászatin...

2012. ápr. 3. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Április 27-re vagyok kiírva, Szent Istvánban szülök. Sokat van légszomjam. Most azon parázok, hogy nagy a baba, az UH adatok alapján 39 hetes ma (!!), pedig elvileg még csak 36+5 vagyok. És hogy meszesedik a méhlepényem.


Amúgy éjjel többször felébredek, meg az izületeim fájnak (kéz, láb), dagad is.. Néha olyan, mintha refluxos lennék.


Számolom a magzatmozgást, jövő kedden megyek NST-re.


Még egy hetet bírjon ki a gyerkőc, aztán már nem is baj, ha megszületik..

2012. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!