Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segítheti a hematóma...

Mi segítheti a hematóma felszívódását? Van esetleg vmi gyógynövény rá?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógynövényteáról nem tudok.

Nekem rutascorbint kellett szednem, ez az ereket erősíti, hogy ne nőjön a hematóma, magnéziumot, hogy ne legyenek görcsök, mert az is ronthat a helyzeten, valamint pár hetes pihenő.

Nagyon megijedtem, mert hirtelen erő görcsökkel és nagyon durva vérzéssel jelentkezett a hematóma, nagy is volt, és a terhesség viszonylag fiatal (11 hetes). De a 16. hétre annyit javult a helyzet, hogy véget érhetett a kényszerpihenőm, a 20. héten már nem látszott belőle szinte semmi. Normálisan, a kiírt dátum előtt három nappal makk egészséges és szép súlyú babám született (3700 gramm), tehát tényleg semmilyen következménye nem lett.

2009. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

C vitamin, mert összehúzza az ereket és pihenés.

Nekem is volt a 9. héten és két hét alatt felszívodott:-)

2009. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi kérdés, de hátha valakinek még jól jön a válaszom. Nekem 2hónapig csak nőtt a hematómám pihenés mellet. Ráadásul véreztem is sokat. A dokik esélyt nem láttak 16hetesen. Aztán ajánlották nekem az Arnica montanat. Hirtelen szervülés indult meg és végre elkezdett csökkenni a mérete. Még mindig fekszem de végre van remény!
2011. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!