Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnézium dilemmában vagyok....

Magnézium dilemmában vagyok. A B6-ot tartalmazó magnéziumban a b6 nem csak az émelygésre van? Segíti a felszívódását a magnéziumnak? Érvek és ellen érvek a 2 mg-ra?

Figyelt kérdés
Váltani szeretnék a mg b6-ról,egy olcsóbb gyógyszerre,ami a mg citrat lenne.
2011. máj. 4. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

a magnézium b6-tal kombinálva az idegrendszernek tesz jót.

segít stresszes helyzetekben.

2011. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,segíti a felszívódását. Én most nem MagneB6-ot,hanem Béres magnéziumot szedek és nekem az is bevált.
2011. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sima magnéziumot szedek. Keményedésre szedem, gondolom te is. Nekem ez sokkal jobban bevált, mint a magne b6. De van egy kismama ismerősöm, aki magne b6-ról, mg citrátra váltott és az sokkal jobban segített neki, mint a mg b6.
2011. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, segíti a felszívódást!

Én is Magnesii Citricit szedtem (3*2 adagban) és minden alkalommal vettem be hozzá negyed vagy fél szem B6 vitamint is.

A Magne B6-ban sokkal kevesebb a magnézium tartalom, mint a Citriciben.

Komolyabb keményedéseknél az előző semmit sem használ még 3*2 adagban sem, míg az utóbbiból jóval kevesebb is elég lehet.

(A terhességem elején csak napi 1-2 tabletta Citricit szedtem, majd ahogy jöttek a keményedések 3*1-et, majd később már fokozódtak, akkor 3*2-re emeltük az adagot.)

2011. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!