Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Streptococcus B 14. hetes...

Streptococcus B 14. hetes terhesen!? Többi lent!

Figyelt kérdés

Írtak fel nekem Unasyn nevű antibiotikumot, 2 hét múlva kell mennem vérvételre! Valakinek volt hasonló? Ki tudták kezelni? Valamilyen következménye lett?


Egy aggódó 14.hetes kismama


2012. ápr. 3. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ma tettem fel én is ezzel a bacival kapcsolatban kérdést.azt hiszem te válaszoltál is nekem.hogy derült ez ki nálad ilyen korán?vérből vagy pedig kenetből?nálunk csak 32 hetesen vesznek kenet mindtát amiből ez kiderül.remélem a gyógyszertől amit felírtak elmúlik.nekem már nincs sok a szülésig így én nagyon félek h ezt időben ki tudják kezelni.
2012. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem már a terhesség elején vettek le kenet mintát akkor E.coli bacit találtak amit kezeltek is Aktil Duo antibiotikummal....most kellett 1hete kenet kontrollra mennem és ez lett az eredménye: Streptococcus B amire kaptam az Unasyn nevű antibiotikumot!

Azt hallottam ha ilyen korán észreveszik akkor jobban odafigyelnek rá...és sűrűbben ismételik a szűrést!

A neten annyi mindent lehet olvasni...de én már belebonyolódtam nagyon, úgyhogy szerintem nem is olvasom ezeket mert sok száj...sok félét mondd! Persze orvosi véleményeket elolvastam! Elvileg akik ezt a bacit kapták meg azok szüléskor vénásan antibiotikumot kapnak...és ha fennáll hogy a baba is elkapta akkor Ő is.

2012. ápr. 3. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
hát sajnos a neten tényleg sokfélét lehet olvasni.én leginkább az orvos véleményére fogok majd adni,csak kár h ő eddig semmit nem mondott.de ha nagy baj lenne gondolom mondta volna.amúgy e colit is találtak.ezt a 2 félét.:(((hát remélem sikerül időben kikezelni,nem szeretném ha szülésnél elkapná a baba is.
2012. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!