Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhesen milyen...

25 hetes terhesen milyen gyakran kell/kellett pisilni mennetek?

Figyelt kérdés
Időnként éjjel is ki kell mennem egyszer, és van úgy, hogy nem iszom olyan sokat, de elég sokat pisilek... Normális ez, és kizárólag a növekvő méhnek-magzatnak a nyomása miatt van??
2012. márc. 30. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, amiatt... :-)

Örülj, hogy még csak éjjel 1x kell menned, én 31 hetes vagyok, én az éjjel 2-nek örülök, mert van mikor 3x 4x is mennem kell, pedig nem töltök után :D


Boldog babvárást :-)

2012. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az en babam feje a holyagom mogott van, igy en megyek szerintem legalabb 30 x naponta. :-)
2012. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Babavárást, bocsi... :D
2012. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató és megnyugtató szavakat! Boldog babavárást Nektek is! :))
2012. márc. 30. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokszor, éjjelente 1-2x, de napközben kb. félóránként! Éppen attól függ, hogy fekszik, mit nyom!

26 hkm

2012. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok,éjjel kb.2-szer megyek és napközben is sokat,van,hogy beülök a kocsiba és már az első benzinkútnál meg kell álljak.Ez van,ennyi áldozatot megér egy kis gyönyörűség:)
2012. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lányok! Természetesen minden áldozatot megér a picurka. :D Még egyszer köszönöm mindenkinek és csupa jót kívánok!
2012. márc. 30. 14:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Bár én még csak a 6. héten vagyok, de már 2-3x megyek nappal. Rengeteget iszom, lehet, hogy attól van.

De nyugi, semmi baj.

Boldog babavárást :)

2012. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!