Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti magán orvosnál csináltatját...

Ti magán orvosnál csináltatjátok meg a Downkór vizsgálatot vagy SZTK alapon?

Figyelt kérdés
Melyiknél kapok előbb választ hogy minden rendben van-e a picivel? Segítségeteket kérem :)
2012. ápr. 4. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem csinálják meg SZTK alapon. Down-kór szűrést már csak fizetősen lehet megcsináltatni.


Én 2 hete csináltattam meg, vérvétel (10e ft) majd UH (20e ft).

2012. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem magánorvoshoz járok. Ahova én járok ott 9000Ft-ot kell fizetni érte.
2012. ápr. 4. 09:41
 3/14 A kérdező kommentje:
Mennyi idő múlva tudtad meg az eredményt?
2012. ápr. 4. 09:41
 4/14 anonim ***** válasza:

Én Győrben lakom, tehát itt csináltattam. Itt nincs SZTK alapú.


Egy Magzatdiagnosztikai központ csinálja CSAK és kizárólag ( KYNCS KFT). Bejelentkeztem, kaptam egy beutalót vérvételre, akkor már fizetnem kellett a 10e ft-ot, majd kaptam UH-ra időpontot, ez egy 25 perces vizsgálat volt. Nézték a nyaki redőt, orrcsontot, és mindent megnéztek amit megmutatott magából :) A vizsgálat után 20e ft kifizettem, 2nap múlva visszamentem és kiállították az eredményt, a vérvételt és az UH-t összehasoníltva.

2012. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én magánorvoshoz járok, Ő mondta, hogy sajnos csak itt csinálják, és ha meg akarom csináltatni ( a korom miatt nem lett volna javasolt, de a magam megnyugtatása miatt megcsináltattam) akkor jelentkezzek be a 11-12 hét környékén.
2012. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, sehol nincs SZTK alapon. Én a Sejtbanknál csináltatom, ott 25ezer egységesen, akár kombinált, akár integrált teszt. Nem lehet, hogy neked is csak a vérvétel része 9000 ft?
2012. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az amniocentézis ingyenes, 3 hetet kell várni az eredményre, de ha problémát látnak a vizsgálathoz tartozó UH-n, lehetőség van előzetes (gyorsított) vizsgálatra, de ezért szerintem fizetni kell.

Én a jövő hétre várom a 3 hetes eredményt.

2012. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az Istenhegyi úton csináltattam meg.

Másfél óra múlva meg volt az eredmény!

2012. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én méhlepény vizsgálatot csináltattam ez a legbiztosabb, az integrált vagy kombinált teszt csak egy valószínűség szám, ami nem garantálja, hogy igen vagy nem... sztk-s alapon ingyen a Bajcsy kórházban a maglódi úton, vidékieket is fogadnak beutaló nélkül, tudom ajánlani, eredmény 4 nap után sms-ben, hivatalosan a papír 4 hét, ez a vizsgálat még több komoly genetikai rendellenességet is szűr, patau edwards down....
2012. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Praxisban (Bartók Béla út) 2000-ért csinálták meg a kombinált tesztet 2 hónapja.
2012. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!