Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet menni down-kor szűrésre...

Lehet menni down-kor szűrésre 11hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Vagy muszáj megvárni a 12. Hetet?mikor érdemes menni?
2012. ápr. 4. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A Down- kor szűrésre a 12 hetes UH után mehetsz csak! Előbb UH, majd vérvétel! És ahhoz kell időpont, a UH-ra, majd annak a papírjával mehetsz vérvételre!
2012. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha a hivatalos utat választod akkor ugy ahogy az előttem szóló írta, de a doki és a védőnő úgyis mondják mikor mire kell menned.

De a szűrésre van más lehetőség is, ami viszont fizetős. Én ezt választottam, úgyhogy a saját tapasztalatot tudom elmondani. 9.héten volt vérvétel, az első vérvételek alkalmával ezt is levették. Majd a 13+1héten volt az UH. Itt is meg van szabva az az intervallum, mely terhességi hetek közt lehet végezni a szűrést.

Én győri vagyok, nálunk ez a lehetőség van [link]

Véleményem szerint nagyon megéri, igaz az árát is megkérik, nem olcsó. Ám egy 13 hetes babyt olyan technikai felszereltséggel látni és figyelni 30percig, amig a vizsgálat tart, hát nincs rá szó...elképesztő.

Boldogságos babavárást 17hkm

2012. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

rossza link bocsi

[link]

ez a jó

2012. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

11 hetesen voltam a 2. babámmal (mármint a genetikai uh és a kombinált vérvétel) -- ezeket lehet 11-14.hét között.

Ergo mehetsz betöltött 11 hetesen.

2012. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2012. ápr. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!